Elektra, archyvinė noutrauka

Dėl stipraus vėjo dešimtys tūkstančių žmonių liko be elektros

55
Elektros tiekimo sutrikimus nulėmė sustiprėjęs vėjas, dėl kurio ant elektros oro linijų virto medžiai ir nulūžusios šakos

VILNIUS, kovo 9 — Sputnik. Penktadienio vakarą ir šeštadienio naktį Lietuvoje siautęs vėjas sutrikdė elektros tiekimą beveik 75 tūkst. įmonės "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) klientų, praneša LRT.

"Nuo vakar vakaro iki paryčių ESO operatyvinės brigados elektros tiekimą atkūrė beveik 75 tūkst. klientų. Daugiausia be elektros buvo Klaipėdos, Šiaulių, Utenos, Kauno, Alytaus regionų klientai", — pranešimu apie vėjo sutrikdytą elektros tiekimą dalinasi ESO.

Pasak ESO, 9 valandos duomenimis, be elektros buvo apie 1500 klientų.

"Atkreipiame dėmesį, kad elektros energijos sutrikimus šalina gausios ESO ir rangovų pajėgos — apie 100 operatyvinių brigadų, kad klientams būtų kuo greičiau atkurtas elektros tiekimas. Dalis be elektros buvo trumpą laiką, nes buvo operatyviai atkurtas elektros tiekimas, kita dalis klientų galbūt net nepajuto, nes buvo tik sekundinis elektros energijos pertrūkis, tačiau jie įtraukiami į bendrąją statistiką", — rašoma pranešime.

Anot specialistų, elektros tiekimo sutrikimus nulėmė sustiprėjęs vėjas, dėl kurio ant elektros oro linijų virto medžiai ir nulūžusios šakos.

55
Tegai:
vėjas, elektra
Dar šia tema
Lietuvoje vėl atpigo elektra
Lietuvos gyventojams dėl lengvatų įmonėms pabrangs elektra