Kūdikis, archyvinė nuotrauka

Kaunietis, kaltinamas sunkiai sutrikdęs sveikatą 4 mėnesių sūnui, stos prieš teismą

33
(atnaujinta 14:05 2019.03.13)
Dvylika kartų teistas kaunietis, įtariama, tyčia smurtavo prieš kūdikį — jį spardė ir daužė kumščiais į įvairias kūno vietas

VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Kauno apygardos teismui perduota nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 24 metų kaunietis H. N. kaltinamas savo mažamečiam sūnui, sulaukusiam vos 4 mėnesių, sunkiai sutrikdęs sveikatą ir sukėlęs pavojų jo gyvybei, praneša Prokuratūros spaudos tarnyba.

Antrankiai
© Photo : ГУ МВД России по Красноярскому краю

Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Auksė Lipkevičienė įsitikinusi — įvykis galėjo pasibaigti tragiškai, tad būtina izoliuoti kaltinamąjį nuo visuomenės.

Žiaurus nusikaltimas įvyko praėjusių metų rugsėjo 23-osios naktį, kuomet 12 kartų teistas H. N., įtariama, tyčia smurtavo prieš kūdikį — jį spardė ir daužė kumščiais į įvairias kūno vietas. Įtariama, kad kaltinamasis smurtavo prieš sūnų nesugebėdamas nuraminti, kai šis verkė.

Šiuo metu teismo proceso pradžios kaltinamasis laukia suimtas. Vyras pripažįsta dėl nusikalstamos veikos padarymo ir teigia, kad iš tos nakties mažai ką atsimena.

Pasak šiam ikiteisminiam tyrimui vadovavusios prokurorės, šiai įtariamai kauniečio nusikalstamai veikai didelę įtaką turėjo apsvaigimas nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų.

"Svarbiausia, kad 4 mėnesių kūdikis išgyveno, tačiau labai gaila, kad mažamečio tėtis vartojo alkoholį ir narkotines medžiagas, nors turėjo atsakingai prižiūrėti sūnų. Šioje istorijoje išvengta blogiausio — kūdikio žūties, tačiau nedaug trūko iki to, kad viskas būtų pasibaigę mirtimi", — sakė prokurorė.

Baudžiamasis kodeksas kaltinamajam H. N. numato įvairias bausmes, tarp kurių — laisvės atėmimas iki dvylikos metų.

33
Tegai:
kūdikis, teismas, Kaunas
Dar šia tema
Prokuratūra: 7 mėnesių kūdikis Šiauliuose mirė dėl sukrėsto vaiko sindromo
Lietuvei už naujagimių nužudymą gresia laisvės atėmimas iki gyvos galvos
Prieš vaikus smurtavusi darželio darbuotoja išvengs baudžiamosios atsakomybės