Olimpinė čempionė, viena geriausių Lietuvos plaukikių Rūta Meilutytė

Rūta Meilutytė turi sveikatos problemų

0
(atnaujinta 13:51 2019.03.14)
"Auksinė Lietuvos žuvelė" pastaruoju metu treniravosi Los Andžele su žinomu treneriu Davidu Salo. Paskutinį kartą ji dalyvavo didžiosiose varžybose praėjusių metų gruodį

VILNIUS, kovo 14 — Sputnik. Olimpinė čempionė, viena geriausių Lietuvos plaukikių Rūta Meilutytė nutraukė treniruotes Jungtinėse Valstijose ir grįžo į tėvynę, kad kruopščiai patikrintų savo sveikatą, praneša televizijos kanalas "TV3".

Meilutytė pastaruoju metu treniravosi Los Andžele su žinomu treneriu Davidu Salo.

Paskutinį kartą ji dalyvavo didžiosiose varžybose praėjusių metų gruodį ir laimėjo sidabrą Pasaulio trumpojo plaukimo čempionate Kinijos Huangdžou mieste. Šiek tiek vėliau Meilutytė vėl buvo pripažinta geriausia metų sportininke šalyje.

Taip pat žinoma, kad sportininkė atsisakė dalyvauti naujame komerciniame Plaukimo čempionų lygos turnyre, kuris startuoja šį pavasarį.

Kas gi atsitiko su "auksine Lietuvos žuvele", kuriai po penkių dienų sukaks tik 22 metai? Televizijos kanalo "TV3" informacija su nuoroda į Lietuvos plaukimo federacijos vadovą Emilį Vaitkaitį, priežastis, dėl kurios Meilutytė nustojo treniruotis, —limfmazgių padidėjimas. Būtent dėl to ji nusprendė grįžti į Lietuvą ir nuodugniai pasitikrinti sveikatą.

0
Tegai:
plaukimas, Lietuva, Rūta Meilutytė
Dar šia tema
Būsimoji čempionė Rūta Meilutytė mokėsi plaukti ne pirmo šviežumo baseine
Mekas, Meilutytė, Bakas yra tarp 100 lietuvių, kurie bus įamžinti pašto ženkluose
Rūta Meilutytė treniruosis JAV su treneriu Davidu Salo
Auksinei Lietuvos žuvelei Rūtai Meilutytei šiandien sukanka 21-eri metai