Viena, archyvinė nuotrauka

Skrydžius į Vieną pradės vykdyti nauja oro linijų bendrovė

49
(atnaujinta 16:11 2019.03.20)
Nuo spalio 28 dienos lėktuvai į Vieną iš Vilniaus kils tris kartus per savaitę, bilietų kaina į vieną pusę bus nuo 19,99 eurų

VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Nuo spalio mėnesio reguliarius skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Austrijos sostinę Vieną pradės vykdyti nauja oro linijų bendrovė "Laudamotion", praneša Vilniaus oro uostai.

Kompanijos atstovų teigimu, skrydžio bilietų prekyba prasidės jau kovo 20 dieną.

"Mūsų maršrutai yra itin sėkmingi, nes savo klientams galime pasiūlyti vieną geriausių kainų rinkoje. Esu įsitikinęs, kad šis sprendimas padės dar labiau auginti keleivių srautus tarp Vienos ir Vilniaus", — komentavo "Laudamotion" vadovas Adreas Gruber.

Nuo spalio 28 dienos lėktuvai į Vieną iš Vilniaus kils tris kartus per savaitę. Kompanija skelbia, kad bilietų kaina į vieną pusę bus nuo 19,99 eurų. Kovo 20 dieną bendrovė mini savo vienerių metų gimtadienį, todėl pirkėjai galės įsigyti bilietus su specialiomis akcijomis.

"Laudamotion" yra pirmaujanti Austrijos pigių skrydžių bendrovė. Vienoje įsikūrusios oro bendrovės lėktuvų parką šiuo metu sudaro 23 orlaiviai.

Planuojama, kad vien 2019 metais šios kompanijos skrydžių paslaugomis visose rinkose naudosis daugiau nei 6 milijonai keleivių.

49
Tegai:
Vilnius, Viena
Dar šia tema
"Wizz Air" panaikino penkis skrydžius iš Vilniaus oro uosto
Ketinama atnaujinti mažųjų orlaivių skrydžius į Nidą
Oro linijų bendrovės 2019 metais dažniau atidės ir atšauks skrydžius
Planuojama paleisti verslo skrydžius iš Vilniaus į Paryžių ir Miuncheną