Lietuvos policija

Išgelbėtas Šalčininkų rajono kaime į šulinį įkritęs vyras

30
(atnaujinta 14:26 2019.03.21)
Gelbėtojui teko nusileisti į šulinį ir aprišti jau sąmonės netekusį nelaimėlį virvėmis, kad ištrauktų į paviršų

VILNIUS, kovo 21 — Sputnik. Šalčininkų rajono policijos pareigūnai ir ugniagesiai-gelbėtojai (savanoriai) ištraukė į šulinį įkritusį vyrą, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

Antradienį, kovo 19 dieną, apie 17:00, buvo gautas pranešimas, kad Šalčininkų rajono Gėlūnų kaime 32 metų vyras įkrito į šulinį.

Netrukus Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai buvo įvykio vietoje, kur kartu su jau atvykusiais ugniagesiais-gelbėtojais (savanoriais) ėmėsi gelbėti vyrą.

Paaiškėjo, kad vyras įkrito į šulinį, kuriame vandens gylis siekia apie 2,5 metro. Kadangi savanorių gelbėjimo įranga netiko, teko naudotis policijos pareigūnų tarnybiniame automobilyje turėta virve.

Bendromis pastangomis nelaimėlis ištrauktas iš šulinio — savanoriui nusileidus į šulinį ir aprišus vyrą virvėmis, pastarasis jau be sąmonės sėkmingai ištrauktas policijos pareigūnų pastangomis. Suteikus pirmąją medicinos pagalbą, pavojus žmogaus gyvybei nebegrėsė — medikai jau sąmoningą nelaimėlį išsivežė į gydymo įstaigą apžiūrai.

30
Tegai:
policija, Šalčininkų rajonas, Lietuva
Dar šia tema
JAV policininkas išgelbėjo ant bėgių gulėjusį žmogų
Vokietijos policininkai išgelbėjo likerio prigėrusius ežiukus
Klaipėdos policijos pareigūnai eismo įvykio Slovakijoje metu išgelbėjo žmogaus gyvybę