Dviračių sistema Cyclocity Vilnius

Vilniuje naudotis dviračių dalijimosi paslauga tapo paprasčiau

60
(atnaujinta 15:56 2019.04.04)
Atšilus orams sostinėje pasirodė ryškieji "Cyclocity" dviračiai, kuriais gyventojai galės naudotis iki vėlyvo spalio

VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Sostinė septintojo dviračių sezono pradžią pasitinka su naujove — šiemet naudotis dviračių dalijimosi paslauga tapo itin paprasta, praneša Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

Norint dviračiu riedėti po sostinę tereikia atlikti tris žingsnius: susikurti paskyrą svetainėje www.cyclocity.lt, išsirinkti ir apmokėti tinkamiausią narystę ir vieną kartą priregistruoti savo "Cyclocity" arba Vilniečio kortelę terminale. Po to — jokių PIN kodų ar laukimo eilėje prie terminalo. Kadangi kiekvienos kelionės pirmasis pusvalandis yra nemokamas, visam sezono riedėjimui Vilniaus mieste gali užtekti 19,99 euro — būtent tiek kainuoja sezoninė narystė.

Sostinės gyventojai "Aviva" dviračiais numynė jau daugiau kaip 1,5 milijono kilometrų, kurie įrodo, kad miestas ir gamta buvo apsaugoti nuo dešimčių tūkstančių litrų išmetamojo kuro medžiagų. Kiekvienas dviratis Vilniuje "prasuko" po daugiau nei penkis tūkstančius kilometrų.

"Cyclocity" paslauga yra žinoma 99 procentams Vilniaus gyventojų. Šie skaičiai puikiai įrodo, kad dviračiai tapo neatsiejama sostinės dalimi. Šią dalijimosi paslaugą sudaro: dviračių priežiūra, srautų tarp terminalų valdymas bei saugumo jausmo ir komforto užtikrinimas visiems klientams.

Ryškieji dviračiai Vilniaus gatvėmis riedės nuo balandžio 1 dienos iki vėlyvo spalio.

Dviračių sistema Cyclocity Vilnius
Dviračių sistema "Cyclocity Vilnius"

Kaip ir pernai, šiemet sostinės gatvėse bus 300 "Aviva" dviračių, kuriais galima kursuoti tarp 37-ių dviračių nuomos punktų (žemėlapį galima pamatyti www.cyclocity.lt).

Laikinai neveiks du nuomos punktai: Nr. 5 "Filharmonijos" ir Nr. 24 "Forum palace" — dėl aplink vykdomų statybos darbų. Tikimasi, kad artimiausiomis savaitėmis jais jau bus galima naudotis.

Paslaugos kaina vartotojams išliks tokia pati, kaip ir ankstesniais metais. Paslaugos vartotojai galės įsigyti metinę sezono narystę (kaina — 19,90 euro, jaunimui nuo 14 iki 26 metų — 13,90 euro), 30 dienų narystę (3,90 euro) arba trijų dienų kelionės bilietą (2,90 euro).  

Pirmąjį kiekvienos kelionės pusvalandį "Aviva" dviračiu važiuoti galima nemokamai. Po pirmųjų 30 minučių važiavimas apmokestinamas pagal nustatytą tarifą: antras pusvalandis kainuoja 0,39 euro, trečias — 1,39 euro, ketvirtas ir vėlesni — 3,39 euro.

Įsigyti ar atnaujinti narystę 2019 metų sezonui Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai gali www.cyclocity.lt svetainėje.

Dviračiu po Vilniaus centrą ir Neries krantines
© Sputnik /
Dviračiu po Vilniaus centrą ir Neries krantines
60
Tegai:
dviratininkai, dviratis, Cyclocity Vilnius, Vilnius, Lietuva
Dar šia tema
Atnaujinti pėsčiųjų ir dviratininkų takai Šiauliuose, Ukmergėje ir Druskininkuose
Sostinėje tiesiamas naujas dviračių takas
Lietuvos laiškininkai netrukus važinės elektriniais dviračiais
Nuo balandžio 1-osios vairuotojai Lietuvoje gali važinėti greičiau