A juosta Santariškėse, archyvinė nuotrauka

Santariškėse keičiasi viešojo transporto judėjimas

19
(atnaujinta 09:36 2019.04.11)
Santariškių gatvėje abiem kryptimis atsirado viešojo transporto juostos, įrengti kelio ženklai dėl automobilių statymo ir dangos ženklinimas

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Visoje Santariškių gatvėje nuo Skersinės iki Žaliųjų ežerų g. abiem kryptimis atsirado viešojo transporto juostos, įrengti kelio ženklai dėl automobilių statymo ir dangos ženklinimas, praneša "Susisiekimo paslaugos". Vairuotojų prašoma būti atidžiais ir stebėti pasikeitusius kelio ženklus.

Kasdien į Santariškių medicinos miestelį atvyksta ir išvyksta maždaug 10 tūkst. viešojo transporto keleivių, kuriems kelionės išplėtus A juostų tinklą nuo šiol taps dar greitesnės.

SĮ "Susisiekimo paslaugos" direktorė Modesta Gusarovienė teigia, kad siekiant spręsti chaotišką automobilių statymą, prieš keletą savaičių bendrovė "Santaros parkavimo paslaugos" atidarė daugiaaukštę stovėjimo aikštelę, numatyti ir papildomi projektai.

"Mūsų tikslas yra užtikrinti patogų susisiekimą su didžiausiu medicinos miesteliu. Viena priemonių — gerinti kelionių autobusais kokybę, suteikiant prioritetą viešajam transportui ir taip prisidedant prie visų eismo dalyvių saugumo. Be to, įrengus A juostas siekiama kontroliuoti neatsakingą vairuotojų elgesį, sukeliantį problemų ir tarnybiniam medikų transportui, kuriam ypač aktualu laiku ir greitai teikti paslaugas. Tikimės vairuotojų sąmoningumo ir supratingumo", — sako Gusarovienė.

Santariškių gatvėje įrengus viešojo transporto juostas abiem kryptimis pastatyti ir automobilių stovėjimą draudžiantys ženklai. Taip pat atsižvelgiant į pakeitimus  Santariškių ir P. Baublio gatvėse panaikintos automobilių stovėjimo vietos bei galiojusi geltonoji rinkliavos zona, demontuotas bilietų automatas.

Sostinės gyventojai viešajam transportui skyrė iki šiol aukščiausią įvertinimą >>

Prieš keletą savaičių bendrovė "Santaros parkavimo paslaugos" Santariškių medicinos miestelyje atidarė penkių aukštų, 1200 vietų stovėjimo aikštelę, kuri yra pirmoji iš trijų daugiaaukščių automobilių stovėjimo aikštelių, numatytų atidaryti 2019-ais metais. Aikštelių atidarymas vykdomas pagal 2017 metais su Sveikatos apsaugos ministerija pasirašytą koncesijos sutartį, numatančią 2250 naujų stovėjimo vietų sukūrimą ir 500 dabartinių vietų atnaujinimą.

19
Tegai:
Santaros klinikos, Vilnius
Dar šia tema
Patikrinimas su komfortu: Vilniaus kontrolieriai gavo naujus automobilius
Nuo kovo 1-osios keičiasi Vilniaus autobusų maršrutų tvarkaraščiai
Didmiesčių viešajame transporte planuojama leisti atsiskaityti banko kortelėmis