vaikas, archyvinė nuotruka

Į Klaipėdos ligoninę pateko dar viena neblaivi gimdyvė

33
Iš Tauragės rajono atvežtai besilaukiančiai moteriai nustatytas 3 promilių girtumas, medikai baiminasi, kad vaisius gali neišgyventi

VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik. Į Klaipėdos universitetinės ligoninės medikų rankas trečiadienį pateko dar viena neblaivi gimdyvė, praneša LRT.

Kad toks incidentas užfiksuotas, LRT radijui patvirtino Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis.

"Trečiadienį iš Tauragės rajono atvežta girta moteris, jos girtumas siekė daugiau nei 3 promiles. Ji kaip ir turėtų gimdyti, yra vyresnė nei 40 metų. Sveikatos būklė jos patenkinama, bet dėl vaisiaus yra ženklų, kad jis gali neišgyventi, todėl sutarėme su Kauno klinikomis, kad perkeltumėme į jų gydymo įstaigą", — sakė Janušonis.

Dėl jos ir vaisiaus būklės nuspręsta ją perduoti Kauno medikams.

Praeitą savaitę Klaipėdos universitetinėje ligoninėje 35-erių moteris pagimdė mergaitę, kurios kraujyje nustatytos daugiau nei 4 promilės alkoholio. Medikai pažymėjo, kad alkoholiui iš naujagimio organizmo pašalinti gali prireikti ir kelių savaičių.

Trečiadienį Klaipėdos apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo.

Komentuodamas situaciją, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pareiškė, kad girto gimusio kūdikio istorija sukels diskusiją Seime apie dar negimusių vaikų apsaugą.

"Manau, kad tai sukels naują diskusiją, ir mes turėsime kalbėti apie dar negimusio vaiko apsaugą. Tai yra labai jautrios temos", —  sakė Pranckietis.

33
Tegai:
girtumas, moteris, Tauragė
Dar šia tema
Dėl uostamiestyje gimusio neblaivaus kūdikio pradėtas ikiteisminis tyrimas