Kaliningradas sunaikins 4 tonas produktų iš Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos, nuotrauka iš įvykio vietos

Kaliningradas sunaikins 4 tonas produktų Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos

122
(atnaujinta 14:06 2019.04.25)
Iš prekybos išimti sūriai, dešros ir mėsos produktai

VILNIUS, balandžio 25 — Sputnik. Kaliningrado srities teisėsaugos pareigūnai pas prekybininkus aptiko keletą tonų uždraustų produktų, praneša Kaliningrado regioninės muitinės spaudos tarnyba.

Praėjusią savaitę muitinės pareigūnai kartu su FSB Kaliningrado srities departamento ir Kaliningrado transporto prokuratūros darbuotojais surengė patikras Polocko gatvėje esančiose prekyvietėse.

Atliekant patikrą paaiškėjo, kad ant prekystalių ir sandėliuose saugomi uždrausti importuoti maisto produktai iš Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos. Iš prekiautojų konfiskuota 3,8 tonos sūrio, 396 kilogramai dešros ir mėsos produktų. Sulaikytos prekės bus sunaikintos.

Санкционные продукты из Литвы, Польши и Германии в Калининграде
Iš prekiautojų konfiskuota 3,8 tonos sūrio, 396 kilogramai dešros ir mėsos produktų

2014 metais, atsižvelgiant į įvykius Ukrainos rytuose ir Kryme, JAV, Europos Sąjunga ir kai kurios kitos šalys pradėjo taikyti Rusijai sankcijas. Savo sprendimą šios valstybės grindžia neįrodytais kaltinimais.

Rusijos valdžios institucijos buvo priverstos imtis atsakomųjų veiksmų. Tų pačių metų vasarą Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė dekretą dėl tam tikrų specialių ekonominių saugumo užtikrinimo priemonių, kurios numato prekių importo iš sankcijas prieš Rusiją taikančių šalių, draudimą. Draudžiama importuoti mėsos produktus, mėsą, sūrį ir pieno produktus, daržoves, vaisius ir kai kurias kitas prekes.

122
Tegai:
Vokietija, Lenkija, Lietuva, sankcijos, Kaliningrado sritis
Temos:
Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (204)
Dar šia tema
Sankt Peterburge bus sunaikinta daugiau nei 15 tūkst gėlių puokščių iš Lietuvos
Į Rusiją neįleisti daugiau nei penki šimtai kilogramų riešutų iš Lietuvos
Lietuvoje atskleistas šešėlinis prekybos mėsa tinklas