Pistoletas

Lietuvoje šaunamojo ginklo sužalotas motociklu važiavęs paauglys

84
(atnaujinta 11:13 2019.04.29)
Incidentas įvyko Vilniaus rajone, nepilnametis hospitalizuotas

VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. Netoli Vilniaus nežinomi asmenys apšaudė motociklu važiavusį paauglį, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

Anot policijos pranešimo, balandžio 27 dieną, apie 14:15, dėl šautinės žaizdos į vieną Vilniaus ligoninę kreipėsi kojoje 17-metis. Jis buvo hospitalizuotas.

Nepilnametis paaiškino, kad balandžio 26 dieną, apie 21:15, Vilniaus rajone, Merešlėnų kaime, važiuodamas motociklu, pajuto stiprų skausmą dešinės kojos srityje.

Policija tiria įvykio aplinkybes.

84
Tegai:
policija, Vilniaus rajonas, Lietuva
Dar šia tema
Kalifornijoje 19-metis pradėjo šaudyti sinagogoje, yra aukų
Baltarusijos pasieniečiai pradėjo šaudyti į pažeidėją pasienyje su Lietuva
Pakruojo rajone medžiotojai pašovė berniuką
Miškas, archyvinė nuotrauka

Policijos pareigūnai miške pasiklydusio vyro ieškojo ilgiau nei parą

(atnaujinta 17:33 2020.10.21)
Paieškai buvo pasitelktos Joniškio, Akmenės, Telšių ir Šiaulių policijos pareigūnų pajėgos, dirbo ir kinologai su šunimis

VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Pasiklydusio miške vyro pareigūnai ieškojo ilgiau nei parą, apie tai savo Facebook paskyroje pranešė Šiaulių apskrities policija.

Spalio 19-ąją buvo gautas pranešimas, kad Akmenės rajone, Karpėnų miške, dingo 42-ejų metų vyras. Jis į mišką atvyko atlikti kirtimo darbų, tačiau atsiskyrė nuo savo kolegų ir pasiklydo.

Paieškai buvo pasitelktos Joniškio, Akmenės, Telšių ir Šiaulių policijos pareigūnų pajėgos, dirbo ir kinologai su šunimis. Pagal gautas vyriškio mobilaus ryšio telefono buvimo koordinates buvo tikrintas visas miškas, tačiau tą dieną vyro surasti nepavyko.

Ilgai ieškotas paklydėlis rastas spalio 20-osios popietę tame pačiame miške.

Tegai:
miškas, policija
Dar šia tema
Vilniaus rajone policijos pareigūnai paleido šūvius į nestojusį automobilį
Klaipėdoje sulaikyti trys įtariamieji, mėginę padegti svetimą turtą
Šalčininkų rajone nežinomi asmenys pateko į namus, apsimetę policininkais
Vilniaus oro uostas

Sostinės oro uoste sučiupta nusikaltimu įtariama devyniolikmetė vilnietė

(atnaujinta 17:37 2020.10.21)
Šiemet pasieniečiams įkliuvo 1629 asmenys, kurie dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų buvo ieškomi Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijų

VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Sostinės oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Londono parskridusią 19-os vilnietę, kuri įtariama padariusi nusikaltimą, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Trečiadienio naktį Vilniaus oro uoste VSAT pareigūnai tikrino reisu iš Anglijos sostinės Londono atskridusių keleivių dokumentus. Pasieniečiai išsiaiškino, kad Vilniuje gyvenančios 19-metės paiešką prieš mėnesį paskelbė sostinės policija. Vilnietė yra įtariama nusikaltimo padarymu.

Pasieniečiai keleivę sulaikė ir nuvedė į užkardos patalpas. Sulaikytoji perduota atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Šiais metais VSAT pareigūnams įkliuvo 1629 asmenys, kurie dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų buvo ieškomi Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijų.

Tegai:
Vilniaus oro uostas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Pasieniečiai sučiupo nuo jų pabėgti mėginusį kontrabandininką
Vilkaviškio rajone policija sučiupo neblaivų pasienietį prie vairo
Pasieniečiai sulaikė Kauno rajono gyventoją gabenusį 7500 pakelių cigarečių kontrabandą
Kijevas, archyvinė nuotrauka

Rusija ir Ukraina pirmą kartą per daugelį metų aptaria prekybos bendradarbiavimą

(atnaujinta 16:01 2020.10.21)
Neseniai Rusijos lyderis Vladimiras Putinas palaikė ministro pirmininko Michailo Mišustino idėją leisti prekes į šalį tiekti kai kurioms Ukrainos pramonės įmonėms

VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Maskvoje vyksta pirmasis po 2014 metų sausio mėnesio Rusijos ir Ukrainos susitikimas, skirtas prekybiniam ir ekonominiam bendradarbiavimui, praneša RIA Novosti korespondentas.

Kremlius, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Кирилл Каллиников

Apvalųjį stalą organizavo Rusijos prekybos ir pramonės rūmai ir asociacija "Ukrainos mašinų gamintojų ir darbdavių lyga "Ukrmašstroj".

Rusijos pusei atstovauja prekybos rūmų vadovas Sergejus Katyrinas ir sąjungos "Belgorodskaja TPP" generalinis direktorius Vladimiras Gerasimenka, partijos "Opozicijos platforma - Už gyvenimą" politinės tarybos pirmininkas Viktoras Medvedčiukas, Aukščiausiosios Rados deputatas Aleksandras Koltunovičius, asociacijos "Ukrmašstroj" valdybos pirmininkas Vladimiras Saščenka.

Anksčiau Medvedčiukas pareiškė, kad Ukrainos mašinų gamintojų ir darbdavių lyga "Ukrmashstroj" apima daugiau nei 240 įmonių, kurios yra apkrautos 10–30% dėl to, kad trūksta eksporto į Rusiją.

Neseniai Rusijos lyderis Vladimiras Putinas palaikė ministro pirmininko Michailo Mišustino idėją leisti prekes į šalį tiekti kai kurioms Ukrainos pramonės įmonėms, tame tarpe bendrovei "Bratslav", mašinų gamybos gamyklai "Barskij" ir kartono ir konteinerių gamyklai "Rubezhanskij". Rusijos ministrų kabineto vadovas taip pat išreiškė viltį, kad Kijevas atsakys teigiamai.

Tegai:
Rusija, Ukraina