Policininkai, archyvinė nuotrauka

"Atėmė teises": Lietuvoje sulaikyti dokumentų klastojimu įtariami rusai

74
(atnaujinta 16:54 2019.05.08)
Nukentėjusiojo žmona pareiškė, kad kartu su savo šešerių metų dukra penkias valandas buvo laikoma policijos nuovadoje

VILNIUS, gegužės 8 — Sputnik. Klaipėdos policininkai sulaikė Kaliningrado srities gyventoją, įtarus, kad jo vairuotojo pažymėjimas suklastotas, pranešė vyro žmona Vilena Mikulšina savo paskyroje Instagram.

"Be paaiškinimo, mes buvome sustabdyti patikrinti dokumentus. Mūsų akivaizdoje pareigūnas nagais pradėjo draskyti vairuotojo pažymėjimo kampą, nupliešė plėvelę ir pasakė, kad teisės suklastotos", — papasakojo ji.

Pasak jos, jie buvo priversti važiuoti į policijos nuovadą, vėliau jos vyras buvo pasodintas į kamerą. Ji kartu su savo šešerių metų dukra buvo laikoma nuovadoje penkias valandas.

"Jaučiausi blogai, jie iškvietė man greitąją, vaikas sušalęs, sakiau, kad mums reikia namo gydytis. Rusiškai jie nenorėjo kalbėti, jie buvo šiurkštūs, neva mes nusikaltėliai", — pridūrė nukentėjusioji.

Pasak jos, policija pranešė, kad prieš jos vyrą iškelta baudžiamoji byla, o teises konfiskavo neva ekspertizei.

"Todėl mes negalime važiuoti namo, aš be teisių, autobusų bilietai išparduoti. Dėl to, kad mums pareikšti klaidingi kaltinimai, turime likti Klaipėdoje ir ieškoti nakvynės. Nežinau, kokios pagalbos tikėtis, bet tai keliantis pasipiktinimą teisių pažeidimo Rusijos piliečių atžvilgiu faktas", — teigė moteris.

Ji taip pat paviešino policijos pareigūno, kuris sakė, kad dokumentai suklastoti, nuotrauką.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Вилена (@vilena.mik)

Moteris sakė, kad kreipėsi į Rusijos konsulatą. Ji pažymėjo, kad teisininkas, kurį iškvietė policija, rekomendavo šeimai kreiptis į teismą, nes jis pasitikėjo rusais.

74
Tegai:
suklastotas dokumentas, rusai, Rusija, Lietuva
Dar šia tema
Penki gruzinai-nelegalai apsimetė graikais
Lietuvos pasieniečiai neįleido pusšimčio "sirgalių"
Lietuvis ir latvis bandė papirkti Lietuvos pasieniečius