Kelių policija, archyvinė nuotrauka

Utenos apskrityje prevencinė akcija "Būk atsakingas eismo dalyvis"

38
(atnaujinta 16:13 2019.05.12)
Šios akcijos tikslas — ne tik išdalinti vienkartinius alkotesterius, bet ir didinti eismo dalyvių atsakingumą, pilietiškumą, sąmoningumą, bei skatinti rūpintis savo ir kitų žmonių sveikata ir gyvybe

VILNIUS, gegužės 12 — Sputnik. Dažnai policijos vykdomų prevencinių priemonių metu ir ne tik jų, yra tikrinamas vairuotojų blaivumas, sakoma Lietuvos policijos pranešime.

Pasak policijos pareigūnų, eismo įvykių, kurie įvyko dėl neblaivių vairuotojų kaltės, ir kurių metu nukentėjo ar žuvo žmonės, turime daug. Labai svarbios ne tik nuobaudos ar sankcijos prasižengusiems, bet ir švietėjiškos prevencinės priemonės visiems eismo dalyviams.

Artėjant vasaros sezonui, nuo gegužės 13 dienos visoje Utenos apskrityje Utenos apskrities policijos pareigūnai vykdys saugaus eismo akciją "Būk atsakingas eismo dalyvis", kurios metu eismo dalyviams įteiks vienkartinius alkotesterius, kurie yra padarę Kelių eismo taisyklių pažeidimus būdami neblaivūs. Abejojant savo blaivumu yra visada geriau pasitikrinti ar tikrai esame blaivūs, ir ar galime saugiai dalyvauti eisme.

Šios akcijos tikslas ne tik išdalinti vienkartinius alkotesterius, bet ir didinti eismo dalyvių atsakingumą, pilietiškumą, sąmoningumą, bei skatinti rūpintis savo ir kitų žmonių didžiausiu gyvenime turtu — sveikata ir gyvybe.

38
Tegai:
eismo dalyviai, alkotesteris, sveikata