Vodka Svajak

Pasieniečių laimikis: tadžikiški rūkalai, šimtai tūkstančių grynųjų ir "Vodka Svajak"

62
(atnaujinta 09:55 2019.05.16)
Panevėžiečio automobilyje pasieniečiai rado kelis tūkstančius pakelių cigarečių su Tadžikistano banderolėmis, o kratų metu — 100 butelių degtinės bei daugiau kaip 200 tūkst. eurų

VILNIUS, gegužės 16 — Sputnik. Patikrinimui sustabdytame automobilyje pasieniečiai aptiko 4 tūkst. pakelių cigarečių su Tadžikistano banderolėmis. Atlikdami tyrimą VSAT pareigūnai dar surengė kratas ir rado šimtatūkstantines sumas grynųjų bei daugiau kaip 100 litrų nelegalaus alkoholio.

Antradienį VSAT Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su Panevėžio policininkais, autostradoje Vilnius – Panevėžys patikrinti sustabdė automobilį "Toyota Avensis" lietuviškais numeriais. Jį vairavo 19-metis Panevėžio rajono gyventojas. Pareigūnai jau turėjo informacijos, kad šiuo automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

Automobilio salone pasieniečiai rado 4 tūkst. pakelių cigarečių "LM Blue Label" su Tadžikistano banderolėmis.

Tęsdami tyrimą VSAT pareigūnai surengė kratas Panevėžio rajone ir Vilniuje. Jų metu buvo sulaikyti 40-ties ir 45-erių vilniečiai. Taip pat aptikta daugiau kaip 100 litro butelių su etiketėmis "Vodka Svajak" be banderolių ir didelė suma grynųjų pinigų — daugiau kaip 200 tūkst. eurų bei kitų valiutų.

1 / 3
Pasieniečiai rado kelis tūkstančius pakelių cigarečių su Tadžikistano banderolėmis

VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sulaikytieji uždaryti į areštinę. Už tai jiems gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Automobilis "Toyota Avensis", cigaretės ir pinigai saugomi Šiaulių pasienio užkardoje.

62
Tegai:
pasieniečiai, automobilis
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (249)
Dar šia tema
Rusijos pilietis buvo sulaikytas su kontrabanda Kybartuose
Kauno rajone sulaikytas prabangus "BMW" su kanapių ir kokaino kontrabanda