Nešiojamas kompiuteris, archyvinė nuotrauka

"Regitra": galimas nemokamas priminimas apie vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigą

37
(atnaujinta 15:50 2019.05.18)
Minėtą priminimą SMS žinute arba el. paštu galite užsisakyti internetu, prisijungę prie Vairuotojų portalo

VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. "Regitra" praneša, kad vairuotojai gali užsisakyti nemokamą "Regitros" priminimą apie vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigą, ir taip išvengti galimų nesklandumų ateityje. 

Svarbu pastebėti, jog vairuoti galima tik su galiojančiu vairuotojo pažymėjimu. Pasitikrinti, iki kada jis galioja, galima dokumento 4b grafoje.

Minėtą priminimą SMS žinute arba el. paštu galite užsisakyti internetu, prisijungę prie Vairuotojų portalo. Tereikia pasirinkti skiltį "Kontaktiniai duomenys" ir pažymėti varneles, kokiu būdu pageidaujate gauti informaciją.

Vairuotojo pažymėjimą galima pasikeisti internetu

"Regitra" primena, kad Vairuotojų portale galima ne tik užsisakyti priminimo paslaugą, bet ir pasikeisti vairuotojo pažymėjimą. 

Vairuotojo pažymėjimą internetu užsisakyti gali ne tik pradedantieji vairuotojai, kurie keičia 2 metus galiojantį vairuotojo pažymėjimą į ilgalaikį. Štai nuo praėjusių metų vasaros šia galimybe gali pasinaudoti ir ilgamečiai vairuotojai, nes asmens atvaizdas bei parašas nuo šiol automatiškai imami iš Gyventojų registro, taip sudarant galimybę vairuotojo pažymėjimą lengvai pasikeisti internetu.

Esminė sąlyga — asmuo turi turėti ne seniau kaip prieš 5 metus išduotą asmens tapatybės dokumentą ir el. medicininę pažymą.

37
Tegai:
internetas, SMS žinutės
Dar šia tema
"Regitra" pasakoja, kaip po "Brexit" pasikeisti JK įsigytą vairuotojo pažymėjimą
"Regitra" siūlo užsisakyti naujus numerių ženklų derinius
Regitra: pirkimo–pardavimo sutartyje svarbu nurodyti tikrą automobilio kainą