Teismas, archyvinė nuotrauka

Klaipėdoje į teismo suolą sės itin pavojingų narkotikų platintojai

33
(atnaujinta 10:35 2019.05.21)
Tyrimas dėl itin stipraus sintetinio narkotiko — fentanilio — platinimo pradėtas dar 2017 metais, kuomet Klaipėdoje padažnėjo atvejų, kai gyventojai daugiabučių laiptinėse aptikdavo sunkiai aplinkoje besiorientuojančius, nuo kvaišalų apsvaigusius narkomanus

VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Klaipėdoje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl asmenų, kurie neteisėtai platino narkotinius ir psichotropinius vaistus, praneša Policijos spaudos tarnyba.

Uostamiesčio teisėsaugininkai tyrimus dėl itin stipraus sintetinio narkotiko — fentanilio — platinimo pradėjo dar 2017 metais, gavę duomenų, kad Klaipėdoje padažnėjo atvejų, kai gyventojai daugiabučių laiptinėse aptikdavo sunkiai aplinkoje besiorientuojančius, nuo kvaišalų apsvaigusius narkomanus. Būta ir mirtinų apsinuodijimų, nes žmogų gali nužudyti vos kelioms smėlio smiltelėms prilygstantis fentanilio kiekis.

Pernai Klaipėdos apylinkės teismas 2 m. laisvės atėmimo bausme nuteisė taksistą, kuris platino šį pavojingą narkotiką. Ikiteisminio tyrimo metu tyrėjai gavo duomenų ir apie sintetinį opioidą bei kitus ribotos apyvartos vaistus platinusius asmenis.

Šių metų gegužės mėnesį KPONTV baigtame ikiteisminiame tyrime baudžiamojon atsakomybėn patraukti septyni asmenys, tarp jų keturi — už kvaišalų platinimą.

Iš kaltinamųjų paimti pleistrai su narkotine medžiaga fentaniliu ir tabletės su psichotropinėmis medžiagomis — klonazepamu ir tramadoliu.

Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 10 metų.

33
Tegai:
narkotikų platintojai, narkotikų platinimas, narkotikai, Klaipėda
Dar šia tema
Iš Kybartų pataisos namų neteisėtai paleistas nuteistasis iš Kolumbijos
Ispanijoje į avariją patekusiame lietuvių automobilyje rastas milijonas eurų