Antrankiai, archyvinė nuotrauka

Vilniaus kriminalistai sulaikė narkotinių medžiagų kontrabandą Latvijos

52
(atnaujinta 16:48 2019.05.21)
Kratos metu pareigūnai aptiko apie 15,5 kg "ekstazio" tablečių ir 1,5 kg metamfetamino miltelių, krovinio vertė — apie 500 tūkst. eurų

VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Vilniaus kriminalistams įkliuvo asmenys, gabenę psichotropinių medžiagų kontrabandą, bei šios veiklos organizatorius, praneša Lietuvos policija.

Gegužės mėnesio viduryje po Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai paėmė labai didelį psichotropinių medžiagų kiekį bei sulaikė asmenis, gabenusius kontrabandinį krovinį, ir šios veiklos organizatorių.

Gegužės 18 dieną kriminalistai surengė sulaikymo operaciją — sostinėje sulaikė vyrą, kaip įtariama, psichotropinių medžiagų kontrabandos organizatorių.

Kratos jo slepiamame automobilyje metu pareigūnai aptiko specialiai įrengtas slėptuves, iš kurių išėmė apie 15,5 kg (apie 50 000 vnt.) "ekstazio" tablečių ir 1,5 kg metamfetamino miltelių. Nelegalaus krovinio vertė mažmeninėje rinkoje — apie 500 tūkst. eurų.

Vėliau buvo sulaikyti du asmenys, už piniginį atlygį tiesiogiai vykdę psichotropinių medžiagų kontrabandą iš Latvijos į Lietuvą.

Visų sulaikytų asmenų gyvenamosiose vietose bei automobiliuose buvo atliktos kratos.

Sulaikytiems asmenims įteikti pranešimai apie įtarimus dėl neteisėto disponavimo labai dideliu psichotropinės medžiagos kiekiu bei jų kontrabandos. Už padarytus nusikaltimus numatyta ilgalaikė laisvės atėmimo bausmė iki 15 metų.

52
Tegai:
Latvija, narkotikų kontrabanda, narkotinės medžiagos, narkotikai, Vilnius
Dar šia tema
Rusas bandė iš Lietuvos į Baltarusiją įvežti didelę narkotikų partiją
Klaipėdoje į teismo suolą sės itin pavojingų narkotikų platintojai