Antrankiai, archyvinė nuotrauka

Vilniaus kriminalistai sulaikė narkotinių medžiagų kontrabandą Latvijos

72
(atnaujinta 16:48 2019.05.21)
Kratos metu pareigūnai aptiko apie 15,5 kg "ekstazio" tablečių ir 1,5 kg metamfetamino miltelių, krovinio vertė — apie 500 tūkst. eurų

VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Vilniaus kriminalistams įkliuvo asmenys, gabenę psichotropinių medžiagų kontrabandą, bei šios veiklos organizatorius, praneša Lietuvos policija.

Gegužės mėnesio viduryje po Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai paėmė labai didelį psichotropinių medžiagų kiekį bei sulaikė asmenis, gabenusius kontrabandinį krovinį, ir šios veiklos organizatorių.

Gegužės 18 dieną kriminalistai surengė sulaikymo operaciją — sostinėje sulaikė vyrą, kaip įtariama, psichotropinių medžiagų kontrabandos organizatorių.

Kratos jo slepiamame automobilyje metu pareigūnai aptiko specialiai įrengtas slėptuves, iš kurių išėmė apie 15,5 kg (apie 50 000 vnt.) "ekstazio" tablečių ir 1,5 kg metamfetamino miltelių. Nelegalaus krovinio vertė mažmeninėje rinkoje — apie 500 tūkst. eurų.

Vėliau buvo sulaikyti du asmenys, už piniginį atlygį tiesiogiai vykdę psichotropinių medžiagų kontrabandą iš Latvijos į Lietuvą.

Visų sulaikytų asmenų gyvenamosiose vietose bei automobiliuose buvo atliktos kratos.

Sulaikytiems asmenims įteikti pranešimai apie įtarimus dėl neteisėto disponavimo labai dideliu psichotropinės medžiagos kiekiu bei jų kontrabandos. Už padarytus nusikaltimus numatyta ilgalaikė laisvės atėmimo bausmė iki 15 metų.

72
Tegai:
Latvija, narkotikų kontrabanda, narkotinės medžiagos, narkotikai, Vilnius
Dar šia tema
Rusas bandė iš Lietuvos į Baltarusiją įvežti didelę narkotikų partiją
Klaipėdoje į teismo suolą sės itin pavojingų narkotikų platintojai
Vilnius, archyvinė nuotrauka

Kokia šiandien diena: liepos 15-osios šventės

(atnaujinta 22:45 2020.07.14)
Liepos 15 yra 196-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, nuo šios dienos iki metų galo lieka 169 dienos

Šią dieną 1410 metais Žalgirio mūšyje Lietuvos ir Lenkijos kariuomenė sutriuškino Kryžiuočių ordiną, o 1933 m. Steponas Darius ir Stasys Girėnas iš Niujorko lėktuvu "Lituanica" pakilo į skrydį per Atlanto vandenyną.

Vardadienius švenčia Enrikas, Gerimantė, Henrieta, Henrikas, Herkus, Mantas, Rozalija.

Katalikai šią dieną mini Šv. Bonaventūrą. Jis buvo filosofas scholastikas, teologas, pranciškonas. 1257 metais — Pranciškonų ordino generolas, o nuo 1273 metų — kardinolas ir popiežiaus legatas Lione. Su šv. Tomu Akviniečiu laikomas vienu žymiausių visų laikų teologų. 1482 metais paskelbtas šventuoju, o 1588-aisiais — Bažnyčios mokytoju.

Tegai:
kalendorius
Megan Markl, archyvinė nuotrauka

Megan Markl buvo pastebėta vilkinti lietuvių kūrėjų suknelę

(atnaujinta 19:28 2020.07.14)
Beverli Hilse baltą berankovę suknelę dėvinti Sasekso kunigaikštienė vėl patraukė spaudos dėmesį

VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Išskirtinai elegantišku stiliumi garsėjanti princo Hario žmona Megan Markl dėmesiu pagerbė ir Lietuvos mados pasaulį.

Moteris buvo pastebėta Beverli Hilse vilkinti lietuvių kūrėjų "Magic Linen" kurtą baltą lininę suknelę. 

Kunigaikštienės pasirinkimą teigiamai įvertino ir užsienio šalių spauda. Apie balto lino suknelę dėvinčią Megan parašė keletas mados žurnalų, įskaitant "Elle" ir "Cosmopolitan". 

Savo sėkme pasidalino ir patys "Magic Linen". 

"Negalėtume dar labiau džiaugtis! Gražioji Sasekso kunigaikštienė Megan Markl buvo pastebėta vilkinti mūsų suknelę "Toscana"!" — Facebook rašė jie.

Įsigyti tokią suknelę sau gali leisti kone kiekviena moteris — ji kainuoja apie 70 eurų.

Tegai:
Megan Markle