Kūdikis, archyvinė nuotrauka

Mažeikiuose sulaikyta savo naujagimio nužudymu įtariama moteris

73
(atnaujinta 20:59 2019.06.01)
Nėščia moteris grįžo į namus be akivaizdžių nėštumo požymių, kuprinę su naujagimio lavonu pareigūnai rado miške

VILNIUS, birželio 1 — Sputnik. Birželio 1 dieną, apie 01:47, Telšių apskr. VPK gavo vyro pranešimą, kad Mažeikiuose, Valstiečių g., į namus sugrįžo moteris (gimusi 1993 metų), be akivaizdžių nėštumo požymių (moteris buvo 8 mėn. nėštume).

Policija pirmiausia sulaukė vyro pranešimo apie tai, kad iš namų dingo jo besilaukianti moteris. Visgi, moteris atsirado, o jai grįžus vyriškis pastebėjo, kad ji yra "be pilvo".

Moteris paaiškino, kad prieš dvi dienas ji namuose pagimdė negyvą kūdikį, kurio kūną, įdėjusį į kuprinę, išnešė į mišką bei ten paliko.

Vėliau kuprinę su naujagimio lavonu pareigūnai rado miške. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

73
Tegai:
nužudymas, naujagimiai, Mažeikiai
Dar šia tema
Kauno policija rado nužudymu įtariamo vyro kūną
Policija, archyvinė nuotrauka

Buitinio konflikto metu atskleistos dar dvi nusikalstamos veiklos

(atnaujinta 11:10 2020.06.05)
Policijos duomenimis, bute buvo rasta narkotinių medžiagų, o moters rankinėje — šaunamasis ginklas

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Radviliškyje, daugiabučiame name, dėl vykstančių muštynių iškviesti policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ne tik dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo, bet dar ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis bei neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, pranešė Šiaulių policijos departamentas.

Incidentas įvyko gegužės 28-osios naktį, Vaižganto gatvėje. Kaip pažymima policijoje, butas, į kurį buvo iškviesti Radviliškio rajono policijos pareigūnai, jiems buvo žinomas dėl ten gyvenančių prastos reputacijos žmonių. Jį nuomojasi 30-metė moteris, gyvenanti su 36 metų sugyventiniu. Pastarojo 41 metų brolis irgi gyvena tame pačiame bute.

Anksčiau už vagystes, plėšimus ir kitus nusikaltimus teisti vyrai tarpusavyje nuolat konfliktavo. 36 metų vyrui nuo 2019 metų rudens už naujai padarytas nusikalstamas veikas skirta intensyvi priežiūra — įtariamojo kontrolė elektroninėmis stebėjimo priemonėmis.

Gegužės 28-osios naktį tarp moters sugyventinio ir jo brolio kilo konfliktas dėl to, kad pastarojo buvo pareikalauta išsikraustyti iš buto. Vyrai susimušė, muštynių metu buvo apgadintas turtas, 36 metų broliui peiliu sužalotas pirštas, patemptas riešas. Nukentėjusiajam nustatytas 0,53 prom. girtumas. Įtariama, kad jo brolis irgi buvo neblaivus. Tačiau pareigūnams atvykus į butą, jis nebuvo rastas.

Vyras buvo surastas vėliau ir uždarytas į areštinę, dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo jam pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pareigūnai nusprendė atidžiai apžiūrėti įvykio vietą, dėl to, kad laiptinėje, prie įėjimo į butą, mėtėsi panaudoti švirkštai. Buto miegamajame kambaryje policininkai rado folijos lankstinuką su biria baltos spalvos galbūt narkotine medžiaga ir plastikinį buteliuką su bespalviu skysčiu, kuris, manoma, taip pat kvaišalai. Moters rankinėje pareigūnai rado šaunamąjį ginklą.

Pora neigė esą minėtų daiktų savininkai, tačiau dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu jiems pradėti ikiteisminiai tyrimai. 

Tegai:
smurtas, šaunamasis ginklas, narkotinės medžiagos, policija, Radviliškis
Dar šia tema
Klaipėdos rajone rasta moteris, kuri buvo laikoma pagrobta
Sučiuptas nuo atsakomybės mėginęs išsisukti vyras, neblaivus sėdėjęs už vairo
Policija sulaikė parduotuvę Vilniuje apvogusius asmenis
Teigiamas koronaviruso testas, archyvinė nuotrauka

Naujų koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje vėl auga susirgo 7 žmonės

(atnaujinta 11:16 2020.06.05)
Naujausiais duomenimis, iš viso Lietuvoje koronavirusu serga 312 asmenų, išaugo ir pasveikusiųjų skaičius

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Penktadienio ryto duomenimis, Lietuvoje nustatyti 7 nauji koronaviruso atvejai. Iš viso Lietuvoje patvirtinti 1694 COVID-19 atvejai, skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos puslapyje, kuriame skelbiami duomenys apie koronavirusą.

Lietuvoje koronavirusu serga 312 asmenų, pasveikusiųjų skaičius išaugo iki 1302.

Nuo koronaviruso mirė 71 asmuo, užsikrėtusių virusu, tačiau mirusių dėl kitų priežasčių asmenų yra 9.

Per dieną laboratorijos ištyrė 5254 mėginius. Nuo koronaviruso tyrimų pradžios ištirti 326 294 mėginiai.

Karantinas Lietuvoje galioja iki birželio 16 dienos. Vyriausybė svarsto galimybę atšaukti šį režimą, tačiau įteisinti ekstremaliosios situacijos teisinę tvarką.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 6,4 milijono infekcijos atvejų, mirė beveik 383 tūkst. žmonių.

Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
© Sputnik /
Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
Tegai:
koronavirusas, Lietuva
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
JAV prezidentas Donaldas Trampas ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel

Merkel ketina tęsti bendradarbiavimą su Trampu

(atnaujinta 11:22 2020.06.05)
Nuo gegužės pabaigos daugelyje didžiųjų JAV miestų vyko protestai ir riaušės dėl afroamerikiečio Džordžo Floido mirties

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Vokietijos kanclerė Angela Merkel teigė toliau bendradarbiausianti su JAV prezidentu Donaldu Trampu, ir tikisi, kad jis sugebės išspręsti situaciją šalyje dėl masinių protestų ir riaušių po afroamerikiečio Džordžo Floido nužudymo, praneša RIA Novosti.

"Aš dirbu su prezidentais visame pasaulyje ir, žinoma, su amerikiečiais. Tikiuosi, kad šalis įveiks sunkumus", — sakė Merkel, atsakydama į žurnalisto klausimą, ar po dabartinės situacijos ji pasitiki prezidentu Trampu.

Nuo gegužės pabaigos daugelyje didžiųjų JAV miestų vyko protestai ir riaušės dėl afroamerikiečio Džordžo Floido mirties, kurią sukėlė policijos veiksmai jo sulaikymo metu. Vienam policininkui, keliu prispaudusiam Floidui kaklą, pareikšti kaltinimai neatsargiu gyvybės atėmimu, kitiems trims — dėl bendrininkavimo nužudyme.

"Rasizmas egzistavo visą laiką, deja, jis yra ir pas mus", — pridūrė Merkel.

Tegai:
bendravimas, Donaldas Trampas, Angela Merkel, Vokietija, JAV
Dar šia tema
Karo ekspertas: pranešimai apie galimą Rusijos išpuolį prieš Baltijos šalis — nesąmonė
Rusijos URM tikisi, kad tarp Vašingtono ir PSO nugalės sveikas protas