Greitoji pagalba, archyvinė nuotrauka

Kaišiadoryse automobilį vairavęs prokuroras perėjoje kliudė mažametę mergaitę

60
(atnaujinta 13:02 2019.06.18)
Per susidūrimą mergaitė sužalojimų nepatyrė ir po apžiūros ligoninėje buvo išleista gydytis ambulatoriškai

VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik. Pirmadienį Kaišiadoryse Kauno apygardos prokuratūros prokuroras A. K., vairuodamas automobilį, pėsčiųjų perėjoje kliudė vaiką, praneša Generalinė prokuratūra.

Incidentas įvyko Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, apie 17.15 val.

"Kauno apygardos prokuratūros prokuroras, ne darbo metu vairuodamas asmeninį automobilį Mazda 6, kliudė į nereguliuojamą pėsčiųjų perėją netikėtai išbėgusią mažametę mergaitę", — rašoma pranešime.

Pirminiais duomenimis, susidūrimo metu mergaitė sužalojimų nepatyrė, tačiau siekiant tuo įsitikinti, ji nuvežta apžiūrai į Kaišiadorių ligoninės priėmimo skyrių. Po apžiūros mažametė mergaitė išleista gydytis ambulatoriškai.

Apie eismo įvykį mažametės mergaitės mama informuota telefonu.

Vairuotojui alkoholio kiekio matuokliu nustatytas 0,00 prom. girtumas. Šiuo metu renkama ir tikslinama eismo įvykio medžiaga.

60
Tegai:
eismo įvykis, automobilis, Kaišiadorys
Dar šia tema
Pabradėje eismo įvykio metu nukentėjo trys kariškiai
Lietuvos policija, archyvinė nuotrauka

Kėdainių rajone pavogta automobilyje palikta rankinė

Policijos duomenimis, iš viso buvo padaryta apie 300 eurų žala. Įtariamąjį policijos pareigūnai sulaikė tą pačią dieną

VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Kėdainių rajone, prie darželio, kelioms minutėms automobilyje buvo palikta rankinė. Ją, išdaužius stiklą, pavogė, pranešė Lietuvos policijos departamentas.

Šių metų birželio 9 dieną buvo pradėtas tyrimas dėl šio įvykio.

Netrukus buvo sulaikytas ir įtariamasis — Kauno miesto gyventojas, gimęs 1983 metais, kuris nuomotu automobiliu atvyko į Kėdainius ir prie Mindaugo gatvės esančio pastato pavogė svetimą turtą iš automobilio "Audi A6". Iš viso buvo padaryta apie 300 eurų žala.

Tą pačią dieną sulaikę įtariamąjį, pareigūnai spėjo užkirsti kelią šio vyro kelionei į užsienį, mat su savimi jis turėjo bilietus į kitą šalį.

Pareigūnai paragino gyventojus net ir trumpam nepalikti savo daiktų automobiliuose ir taip nesudaryti sąlygų susigundyti ilgapirščiams.

Tegai:
vagystė iš automobilio, Kėdainių rajonas, policija
Dar šia tema
Po pareigūno žūties atlikus auditą Telšių apskr. komisariate paaiškėjo spragos
Grigiškėse BMW dideliu greičiu rėžėsi į degalinę
Vilniaus oro uostas

Naujas COVID-19 atvejis nustatytas Ispanijos grįžusiam lietuviui

(atnaujinta 16:17 2020.07.14)
Vyras keliavo Barselonoje ir jau tada pasijautė prastai, tačiau nesikreipė į specialistus ir niekam nepasakojo apie simptomus

VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Lietuvoje per parą nustatytas vienas COVID-19 atvejis — įvežtinis iš Ispanijos, pranešė Sputnik Latvija su nuoroda į Lietuvos nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC).

Pasak NVSC Vilniaus departamento direktorės Rolandos Lingienės, užsikrėtusysis nuo liepos 3 iki 9 dienos keliavo Barselonoje, tada lėktuvu atvyko į Rygą, o iš ten parskrido į Vilnių.

"Pirmuosius ligos simptomus jis pajuto dar užsienyje — pakilo temperatūra, skrydžio metu pajuto kitus simptomus — slogą, kosulį. Nors jis dėvėjo kaukę, įgula nebuvo informuota dėl jam vienam suprantamų priežasčių", — paaiškino NVSC atstovė.

Atvykęs į Vilnių, vyras nuosavu automobiliu nuvyko namo ir jau tada saviizoliavosi.

Užsikrėtusio asmens teigimu, sąlytį su juo turėjo kartu į užsienį keliavęs žmogus ir lėktuvuose buvę asmenys. Šiuo metu specialistai aiškinasi kartu lėktuvuose keliavusius asmenis bei jų sąlyčio riziką.

Naujausiais duomenimis, iš viso Lietuvoje nustatyti 1874 koronaviruso atvejai, 79 pacientai mirė.

Lietuvoje birželio 17 dieną buvo panaikintas karantinas, kuris įsigaliojo kovo 16 dieną. Dabar respublikoje galioja nepaprastoji padėtis su nemažai apribojimų.

Tegai:
Ispanija, lietuvis
Dar šia tema
Kasčiūnas mano, kad sveikatos apsaugos ministras apleido vėžiu sergančius žmones
Lietuvoje per parą nustatytas tik vienas koronaviruso atvejis
ULAC vadovas papasakojo apie besimptomę COVID-19 formą ir medikų užsikrėtimo riziką