Karinis atomobilis, archyvinė nuotrauka

Šilutės rajone per eismo įvykį nukentėjo Lietuvos kariai

52
(atnaujinta 14:48 2019.06.21)
Incidentas įvyko Šilutės rajone, nukentėjo pratybose dalyvavę Motorizuotosios pėstininkų brigados "Žemaitija" kariai

VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Birželio 20 dieną Šilutės rajone Motorizuotosios pėstininkų brigados "Žemaitija" vadovybės Žvalgybos kuopos pratybų metu nuo kelio nuvažiavus visureigiui nukentėjo brigadoje tarnaujantys Ryšių kuopos kariai (vyr. eil. ir j. eil.), praneša Lietuvos kariuomenės spaudos tarnyba.

Incidentas įvyko, kai trečias karys nesuvaldė vairuojamos tarnybinės transporto priemonės ir trenkėsi į medį. Nukentėjusiems suteikta pirmoji medicininė pagalba, jie nedelsiant nugabenti į gydymo įstaigą. Po apžiūros kariai išleisti gydytis ambulatoriškai.

Praeitą savaitę panašus incidentas įvyko Pabradėje. Poligone pratybų metu karių mašina atsitrenkė į medį, nukentėjo trys kariškiai.

Per eismo įvykį nukentėjo karinio automobilio vairuotojas ir kartu važiavę tarnybos metu uniformuoti Lietuvos kariuomenės kariai (g. 1995 m. bei g. 1993 m.). Vienas karys dėl daugybinių traumų buvo paguldytas į Vilniaus ligoninę, o du kariai, suteikus medicininę pagalbą, buvo gydomi ambulatoriškai.

Birželio 9-ąją taip pat įvyko eismo įvykis, kurio metu nukentėjo kariai. Tada "Mercedes Benz GD", vairuotas blaivaus tarnybos metu uniformuoto Lietuvos kariuomenės kario (g. 1999 m.), nuvažiavo nuo kelio į griovį ir atsitrenkė į medį. Per eismo įvykį nukentėjo automobilio vairuotojas bei kartu važiavę tarnybos metu uniformuoti Lietuvos kariuomenės kariai (g. 1996 m. ir 1997 m.), kurie, suteikus medicininę pagalbą, buvo gydomi ambulatoriškai.

52
Tegai:
Lietuvos kariuomenė, eismo įvykis
Dar šia tema
Varėnos rajone policininkas partrenkė pagyvenusią moterį
Gardino srityje Lietuvos gyventojas mirtinai partrenkė pėsčiąjį
Policijos pareigūnas, kuris lydėjo princą Viljamą ir jo žmoną, partrenkė moterį