Vaizdas į Kaliningradą ir Priegliaus upę, archyvinė nuotrauka
 

Paraišką dėl elektroninės vizos į Kaliningradą pateikė daugiau nei 4000 žmonių

78
(atnaujinta 14:11 2019.07.09)
Iki šiol su šiais dokumentais į Rusijos teritoriją atvyko daugiau nei keturi šimtai turistų

VILNIUS, liepos 9 — Sputnik. Paraišką dėl elektroninės vizos į Kaliningrado sritį per savaitę nuo režimo pradžios pateikė daugiau kaip 4,5 tūkst. užsienio piliečių, pranešė Kaliningrado srities Vyriausybės spaudos tarnyba.

Per savaitę į Kaliningrado sritį atvyko daugiau nei 450 žmonių.

Pranešama, kad pirmieji keleiviai atvyko iš Varšuvos ir Rygos. Pirmoji turistė buvo Lenkijos pilietė, liepos 3 dieną ji atvyko per Mamonovo kelio kontrolės punktą. Regioninės tarptautinių ir tarpregioninių santykių agentūros vadovė Ala Ivanova priminė, kad elektroninės vizos gaunamos per dvi ar tris dienas.

Dokumentas leidžia apsistoti Kaliningrado srityje ne ilgiau kaip aštuonias dienas nuo atvykimo dienos, viza galioja 30 dienų. Su šia viza negalima patekti į kitas Rusijos teritorijas.

Paraišką vizos išdavimui galima pateikti Rusijos užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento interneto svetainėje.

Viza bus atsiųsta į paštą PDF formatu. Galima ją atsispausdinti, arba galite tiesiog įrašyti duomenis į savo telefoną ir pateikti juos kontroliniame punkte.

Anksčiau su tokiomis vizomis vyko 18 šalių piliečiai į Tolimųjų Rytų federalinės apygardos teritoriją. 53 pasaulio šalių (iš kurių 38 yra Europos valstybės) piliečiai gali apsilankyti Kaliningrado srityje pagal supaprastintą schemą.

78
Tegai:
užsienio turistai, Rusija, viza, Kaliningrado sritis
Temos:
Elektroninės vizos į Kaliningrado sritį (23)
Dar šia tema
Lietuviai gali nemokamai įforminti elektroninę vizą į Kaliningradą
Pirmoji su elektronine viza į Kaliningrado sritį atvyko Lenkijos pilietė
Lietuva gavo Rusijos notą dėl elektroninių vizų į Kaliningrado sritį