Kaliningradas, archyvinė nuotrauka

Elektroninių vizų į Kaliningradą daugiausia kreipiasi lietuviai

72
(atnaujinta 18:52 2019.07.13)
Šiuo metu paraiškas vizai gauti pateikė turistai iš 35 šalių

VILNIUS, liepos 13 — Sputnik. Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos piliečiai tapo lyderiais elektroninių vizų į Kaliningrado sritį įgijimo srityje. Tai patvirtino Kaliningrado srities kultūros ir turizmo ministras Andrejus Jermakas.

Pasak jo, šiuo metu turistai iš 35 šalių pateikė paraiškas dėl elektroninės vizos.

"Pavyzdžiui, norvegų šeima kažkodėl atvyko per "Morskoje" pasienio kontrolės punktą iš Lietuvos. Greičiausiai, jie ilsėjosi Lietuvoje, sužinojo apie šią galimybę ir nusprendė ja pasinaudoti", — cituoja Jermaką RIA Novosti.

Anksčiau buvo skelbiama, kad per savaitę daugiau nei 450 žmonių atvyko į Kaliningrado sritį. Pirmąja turiste tapo Lenkijos pilietė.

Elektroninės vizos į Kaliningrado sritį galioja nuo liepos 1 dienos. Jas gali nemokamai gauti 53 šalių, tarp jų ir Baltijos šalių bei Lenkijos, piliečiai.

Dokumentas galioja 30 dienų ir suteikia teisę būti regione iki aštuonių dienų. Pažymima, kad viza nesuteikia teisės keliauti į likusią Rusijos Federacijos teritoriją.

Norint įforminti dokumentą, reikia užpildyti paraišką Rusijos užsienio reikalų ministerijos konsulinės įstaigos tinklalapyje ir pridėti nuotrauką. Tai turėtų būti padaryta likus ne mažiau kaip keturioms dienoms iki numatomos kelionės.

Elektroninės vizos į Kaliningrado sritį
© Sputnik /
Elektroninės vizos į Kaliningrado sritį
72
Tegai:
lietuviai, viza, Kaliningrado sritis
Temos:
Elektroninės vizos į Kaliningrado sritį (23)
Dar šia tema
Užsieniečiai aktyviai pildo elektronines vizas į Kaliningrado sritį
"Gąsdinimai neveikia": lietuviai vyksta į Kaliningradą nepaisydami valdžios nuomonės
Paraišką dėl elektroninės vizos į Kaliningradą pateikė daugiau nei 4000 žmonių