Cigarečių kontrabanda

Pasieniečiai sulaikė du kontrabandinių rūkalų gabenimu įtariamus 19-mečius

11
(atnaujinta 15:23 2019.07.23)
Įtariamiesiems gresia baudos arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų

VILNIUS, liepos 23 — Sputnik. Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajone sulaikė 4 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių ir du, įtariama, šį krovinį gabenusius bei pasprukti bandžiusius vietinius gyventojus, rašoma VSAT pranešime.

Pirmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardos pareigūnai patruliavo Šalčininkų rajono Dailidžių kaimo prieigose. Iš tolo pasieniečiai pastebėjo nuo sienos su Baltarusija į Lietuvos gilumą judančius tris asmenis su nešuliais.

Šie irgi pamatė VSAT pareigūnus, metė krovinius ir spruko į mišką. Kaip vėliau suskaičiuota, kontrabandininkai nešė 4000 pakelių cigarečių "NZ Gold" ir "Minsk Super Slims" su Baltarusijos akcizo ženklais.

Po neilgų paieškų pasieniečiai susekė ir sulaikė du 19-mečius Šalčininkų rajono gyventojus, įtariama, gabenusius nelegalų krovinį. Trečio nešiko paieška tęsiama.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šalčininkų rajono gyventojams gresia baudos arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

11
Tegai:
laisvės atėmimas, baudos
Dar šia tema
Kaip Lietuvos muitininkai mikroautobusą su kontrabanda vaikėsi
Kauno rajone sulaikytas prabangus "BMW" su kanapių ir kokaino kontrabanda
Kybartuose sulaikyta beveik 100 tūkst. eurų vertės kontrabanda iš Kaliningrado