Lietuvos policija, archyvinė nuotrauka

Teismas sušvelnino kardomąsias priemones jurbarkiškę sumušusiam nepilnamečiui

30
(atnaujinta 13:33 2019.07.29)
Kaip pažymėjo teismas, įtariamasis dalyvauja ikiteisminio tyrimo veiksmuose, kviečiamas atvyksta pas pareigūnus, todėl nėra pagrindo manyti, kad jis trukdys ikiteisminiam tyrimui

VILNIUS, liepos 29 — Sputnik. Tauragės apylinkės teismas atmetė prokurorės prašymą pratęsti intensyvią priežiūrą jurbarkiškiui, kuris įtariamas pasikėsinimu išžaginti nepilnametę, praneša teismo spaudos tarnyba.

Teismas nustatė, kad yra atlikti visi neatidėliotini ikiteisminio tyrimo veiksmai, dėl kurių anksčiau buvo taikyta minėtoji kardomoji priemonė. Be to, teismas atkreipė dėmesį, kad jaunuoliui paskirtos kitos dvi švelnesnės kardomosios priemonės — atidavimas tėvų priežiūrai ir pasižadėjimas neišvykti.

"Vaikinas mokosi, gyvena su tėvais, yra jų išlaikomas, kviečiamas atvyksta pas ikiteisminio tyrimo pareigūnus bei dalyvauja atliekamuose ikiteisminio tyrimo veiksmuose, todėl nėra pagrindo manyti, kad jis ateityje trukdys ikiteisminiam tyrimui", — rašoma pranešime.

Sputnik Lietuva primena, kad kaimo turizmo sodyboje gegužės 26 dieną per klasės vakarėlį paauglę sumušė ir pasikėsino išžaginti, kaip įtariama, Jurbarko politikės sūnus, 17-metis mišrių rytų kovos menų turnyrų prizininkas.

Nuo smūgių merginos žandikaulis lūžo keliose vietose, be to, mergina patyrė smegenų sukrėtimą, kaklo traumą, įskilo Adomo obuolys, buvo pažeista trachėja, išmuštas dantis. Birželio viduryje mergina buvo išleista iš ligoninės, tačiau jos laukia ilga reabilitacija.   

30
Tegai:
teismas
Dar šia tema
Tauragės rajone vietos politikės sūnus bandė išžaginti gimnazijos dešimtokę
Prokuratūra reikalauja sulaikyti įtariamąjį dėl grasinimų Jurbarke sumuštai merginai
Siaubingas klasės vakarėlis Jurbarke: tėvai ir vaikai bijo dėl savo saugumo
Sumušta 17-metė iš Jurbarko išleista iš ligoninės, jos laukia ilga reabilitacija