Audi, archyvinė nuotrauka

Pabėgęs areštinės "Audi" mėgėjas vėl atsidurs teisiamųjų suole

22
(atnaujinta 13:38 2019.07.30)
Bėglys sugebėjo atsirakinti pasivaikščiojimų kiemelio duris, pralįsti pro tarpą tarp grotų ir grindų, perlipti tvorą ir patekti į kitą komisariato kiemą, o iš ten sprukti. Kriminalistai jį surado jau po valandos

VILNIUS, liepos 30 — Sputnik. Mėgstantis važinėti svetimais "Audi" markės automobiliais 25 metų panevėžietis netrukus bus teisiamas dar už vieno jų vagystę bei pabėgimą iš policijos komisariato areštinės.

Kaip rašoma prokuratūros pranešime, Panevėžyje gyvenantis A. L. pastarąjį kartą už 11-kos automobilių vagystes buvo nuteistas 2016 metų pavasarį. Subendrinęs su anksčiau jam skirtomis bausmėmis, teismas jam skyrė galutinę 3 metų laisvės atėmimo bausmę.

Pernai kovą paleistas iš įkalinimo įstaigos, jaunas vyras ilgai laisvėje neužsibuvo. Jau gegužės 19 dieną vieno Panevėžio daugiabučio namo kieme jis galimai pavogė "Audi 80". Svetimu automobiliu vyras nuvažiavo į Kupiškio rajoną, kur buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Gegužės 20 dieną teismas A. L. skyrė kardomąją priemonę – suėmimą, jis buvo išgabentas į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Vos po trijų dienų A. L. iš areštinės paspruko. Suimtasis pasiprašė areštinės pareigūnų išvedamas į pasivaikščiojimų kiemelį. Ten paliktas sugebėjo atsirakinti kiemelio duris, pralįsti pro 40 centimetrų aukščio tarpą tarp grotų ir grindų, perlipti 2,5 metrų aukščio tvorą ir patekti į kitą komisariato kiemą, o iš ten niekieno nekliudomas spruko savais keliais.

Laisvėje bėglys praleido vos valandą – kriminalistai jį surado bute, kuriame panevėžietis gyveno iki sulaikymo.

Už automobilio vagystę vyrui gresia laisvės atėmimas iki 6 metų. Pabėgimas iš areštinės A. L. pridarė dar daugiau bėdų – už tai jam gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

22
Tegai:
kriminalistai
Dar šia tema
Vokietijoje sulaikytas koncerno "Audi" vadovas
Dėl "dyzelinio skandalo" "Audi" atšauks beveik 64 tūkst automobilių
Kaip policija vijosi sprukusį neblaivų "Audi A4" vairuotoją — video