Угнанный Porsche Cayenne

Pasieniečiai sulaikė JK pavogtą visureigį "Porsche Cayenne"

15
(atnaujinta 16:14 2019.08.07)
Kalvarijos pasieniečiai sulaikė į Lietuvą techninės pagalbos automobiliu gabentą visureigį "Porsche Cayenne", dabar jis laikinai saugomas užkardoje

VILNIUS, rugpjūčio 7 — Sputnik. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė į Lietuvą gabentą visureigį "Porsche Cayenne", kurio paieška, įtariama, kaip vogto, prieš du mėnesius buvo paskelbta Jungtinėje Karalystėje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį techninės pagalbos automobilį "Iveco".

Sunkiasvorę transporto priemonę vairavo 40 metų Kalvarijos gyventojas. Jo pateikti asmens dokumentai buvo nepriekaištingi.

Vyras techninės pagalbos automobiliu gabeno visureigį "Porsche Cayenne". 2013 metais pagaminta mašina buvo paženklinta angliškais registracijos numeriais.

Kontrolės metu paaiškėjo, kad šio automobilio pastaruosius du mėnesius ieškojo Jungtinės Karalystės teisėsaugininkai.

Visureigis "Porsche Cayenne" buvo nukeltas nuo techninės pagalbos automobilio ir laikinai saugomas Kalvarijos užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. "Iveco" vairuotojui po apklausos leista vykti toliau.

15
Tegai:
Jungtinė Karalystė, pasieniečiai
Dar šia tema
Baltarusijos pasieniečiai atidengė ugnį į pažeidėją netoli Lietuvos sienos
Pasieniečiai sulaikė du kontrabandinių rūkalų gabenimu įtariamus 19-mečius