Vilniaus oro uostas, archyvinė nuotrauka

Vilniaus oro uoste sulaikyti du teisingumo vengę lietuviai

39
(atnaujinta 10:11 2019.08.13)
Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 1164 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir nusižengimų ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsaugos pareigūnai

VILNIUS, rugpjūčio 13 — Sputnik. Vilniaus oro uoste pasieniečiams įkliuvo du teisingumo vengę lietuviai — alytiškis ir Kaišiadorių rajono gyventojas, rašoma VSAT pranešime.

Šeštadienį Vilniaus oro uoste VSAT pareigūnai sulaikė reisu iš Londono atskridusį vyrą. Kontrolės metu paaiškėjo, kad 31 metų Alytaus miesto gyventojas turi nemalonumų su teisėsauga. Nustatyta, kad už nusikaltimo padarymą įtariamo lietuvio nuo birželio mėnesio ieškojo to paties miesto policija. 

Ieškomasis perduotas Vilniaus policijos konvojui.

Tą pačią dieną vakare Vilniaus oro uoste dirbę pasieniečiai patikrino reisu iš Airijos miesto Dublino atvykusio keleivio, 24 metų Kaišiadorių rajono gyventojo, dokumentus. Kontrolės metu nustatyta, kad jis taip pat įtariamas nusikaltimo padarymu. Vyro paiešką Kauno policija buvo paskelbusi praėjusių metų gruodį.

Apie ieškomojo sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir netrukus vyriškį perdavė į Vilniaus oro uostą atvykusiems policijos pareigūnams.

Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 1164 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir nusižengimų ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsaugininkai.

39
Tegai:
Lietuva, teisėsaugos pareigūnai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Lietuvis užlipo ant Laisvės paminklo Rygoje — video
VSAT sulaikė kontrabandininkus vilkinčius naro kostiumus ir bridkelnes
Muitininkai sulaikė dvi dideles pinigų kontrabandos siuntas
Nubaustas draudžiamus daiktus nuteistiesiems permesdavęs pažeidėjas