Gaisras Odesos viešbutyje Tokyo Star, 2019 metų rugpjūčio 17 d.

Per gaisrą Odesos viešbutyje nukentėjo Lietuvos pilietis

50
(atnaujinta 20:30 2019.08.17)
Gaisras viešbutyje kilo naktį į šeštadienį. Naujausiais duomenimis, žuvo aštuoni žmonės

VILNIUS, rugpjūčio 17 — Sputnik. Lietuvos pilietis nukentėjo gaisro viešbutyje "Tokyo Star", Odesoje, metu. Apie tai spaudos konferencijoje pasakė Odesos regiono administracijos Sveikatos apsaugos skyriaus atstovas, praneša Ukrainos televizijos kanalas "112 Ukraina".

Taip pat nukentėjo dar vienas užsienietis — Siera Leonės pilietis.

Gaisras kilo naktį į šeštadienį. Ukrainos valstybinė ekstremalių situacijų tarnyba pranešė, kad gaisras tariamai kilo viešbučio "Tokyo Star" antrame aukšte. Liepsna apėmė apie tūkstantį kvadratinių metrų.

Pirminiais duomenimis, tuo metu viešbutyje buvo apie 200 žmonių. Daugelis jų buvo evakuoti.

Per gaisrą žuvo aštuoni žmonės, dar dešimt nukentėjo.

Gaisrą pavyko likviduoti tik po trijų valandų.

Buvo nustatyta, kad liepsnos šaltinis buvo elektros skydinėje.

Valstybinės ekstremalių situacijų tarnybos atstovas spaudos konferencijoje papasakojo, kad priešgaisrinį patikrinimą viešbutyje buvo numatyta atlikti liepą. Pasak jo, tarnybos darbuotojas nebuvo įleistas į objektą, nes savininkas pakeitė nuosavybės formą.

Gaisro priežastys ir žmonių žūties aplinkybės tiriamos. Pradėta baudžiamoji byla pagal straipsnį "Priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimas".

Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis pareiškė, jog asmeniškai pasirūpins, kad Odesos viešbučio "Tokyo Star" savininkas būtų nubaustas pagal įstatymus.

50
Tegai:
lietuvis, gaisras, Odesa, Ukraina