Banko kortelės, archyvinė nuotrauka

"Swedbank" klientai interneto banke valdys savo sąskaitas kituose bankuose

27
(atnaujinta 10:49 2019.08.23)
"Swedbank" yra pirmasis bankas, tokią nemokamą paslaugą pasiūlęs savo klientams Baltijos šalyse

VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Nuo ketvirtadienio "Swedbank" klientai gali matyti keliuose bankuose turimų sąskaitų duomenis vienoje vietoje, rašoma banko pranešime.

"Swedbank" yra pirmasis bankas, tokią nemokamą paslaugą pasiūlęs savo klientams Baltijos šalyse. Visų pirma "Swedbank" klientai galės matyti SEB banko Lietuvoje sąskaitas, jų informaciją bei likučius. Kituose bankuose turimų sąskaitų išrašai bei mokėjimų inicijavimas iš kitų bankų sąskaitų per "Swedbank" interneto banką bus pristatyti netolimoje ateityje.

Pasak Klientų aptarnavimo tarnybos vadovės Jūratės Gumuliauskienės, prisijungę prie "Swedbank" interneto banko, klientai galės matyti SEB banko Lietuvoje sąskaitų informaciją ir pinigų likučius jose. Norintys tai padaryti "Swedbank" klientai, prisijungę prie savo interneto banko, turi spustelėti nuorodą "Pridėti kitų bankų sąskaitas".

"Planuojame, kad iki metų pabaigos "Swedbank" klientai interneto banke galės ne tik matyti kituose šalies bankuose turimų sąskaitų likučius, bet ir tų sąskaitų išrašus bei inicijuoti mokėjimus iš tų sąskaitų. Tai reiškia, kad neišeidami iš "Swedbank" interneto banko aplinkos jie galės padaryti pavedimą iš kito savo banko sąskaitos", — komentuoja Gumuliauskienė.

Iki metų pabaigos klientai turėtų matyti ir kitų dažniausiai klientų naudojamų šalyje veikiančių bankų sąskaitas ir jų informaciją. Tai priklausys nuo šių bankų pasiruošimo prisijungimui.

Vidurio ir Rytų Europos bankų reitingas – 2018
© Sputnik /
Vidurio ir Rytų Europos bankų reitingas – 2018
27
Tegai:
Baltijos šalys, Swedbank
Dar šia tema
"Swedbank" pareiškė, kad daugelis įtartinų sąskaitų priklauso ES gyventojams
Lietuvos gyventojai įspėjami apie masišką sukčiavimą SMS žinutėmis
Švedijos bankas "Handelsbanken" nutrauks veiklą Baltijos šalyse
"Swedbank": lietuviai užsienyje išleidžia vis didesnes sumas