Vokietijoje pavogtas Mercedes-Benz E200

Lietuvoje sulaikytas Vokietijoje pavogtas naujutėlaitis automobilis

31
(atnaujinta 16:50 2019.08.26)
Buvo nustatyta, kad šios transporto priemonės paieška užsienyje buvo paskelbta tą pačią dieną, kai ją sulaikė Lietuvos pasieniečiai

VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams įkliuvo Vilniaus gyventojas, vairavęs Vokietijoje pavogtą naują lengvąjį automobilį, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Penktadienį Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai kelyje Suvalkai-Marijampolė, ties Salaperaugio kaimu, patikrinti sustabdė į Lietuvą iš Lenkijos ką tik įvažiavusį automobilį "Mercedes Benz E200", registruotą Vokietijoje. Mašiną vairavo 61-erių Vilniaus gyventojas.

Patikros metu vyro pateikti asmens dokumentai buvo nepriekaištingi, tačiau VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė vos prieš keturis mėnesius pagamintas naujutėlis automobilis.

Pasieniečiai netrukus išsiaiškino, kad šios transporto priemonės kaip pavogtos ar neteisėtai nusavintos paiešką tą pačią dieną, penktadienį, paskelbė Vokietijos policija.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vilnietis po apklausos uždarytas į areštinę. "Mercedes Benz" laikinai saugomas Kalvarijos užkardoje.

31
Tegai:
vogtas automobilis, pasieniečiai, Vokietija, Lietuva
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (280)
Dar šia tema
Iš Lietuvos imtynininko pavogtas šalia namų pastatytas automobilis
Lietuvoje sulaikytas prieš septynerius metus Ispanijoje pavogtas vilkikas
Klaipėdos rajone pavogtas daugiau nei 40 tūkst. eurų vertės automobilis