VSAT pareigūnas

Lietuvos pasieniečiai sugavo savo kolegą su kontrabandą

42
(atnaujinta 14:50 2019.09.15)
VSAT pareigūnas per sieną su Baltarusija bandė pervežti daugiau nei tūkstantį pakelių cigarečių. Dabar jam gresia rimta bauda ir atleidimas iš tarnybos

VILNIUS, rugsėjo 15 — Sputnik. Lietuvos valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sugavo savo kolegą, kuris bandė pervežti kontrabandines cigaretes automobilio slėptuvėse, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Pranešama, kad trečiadienį ryte Varėnos pasienio rinktinės Specialiosios paskirties skyriaus Varėnos komandos pareigūnai Vilniaus rajone, kelyje Šumskas – Vilnius, patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį "Toyota Avensis".

Varėnos pasienio posto 31-erių metų pareigūnas, ne darbo metu grįžęs iš Baltarusijos, vairavo.

Jį vairavo 31 metų neuniformuotas Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio užkardos vyresnysis pasienietis, kuris ne tarnybos metu grįžo iš Baltarusijos.

Lietuvos pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad jų kolega gali gabenti neteisėtą krovinį, todėl automobilis buvo patikrintas itin atidžiai.

Kaip rezultatas, už automobilio priekinių sėdynių apmušalų, galinėse durelėse bei už bagažinės apdailos buvo rasti 1428 pakeliai cigarečių, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis.

Pusdešimtų metų sienos apsaugos sistemoje dirbusiam pasieniečiui pradėta administracinė teisena, jam gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Teismas taip pat gali konfiskuoti transporto priemonę, kuria vežti nelegalūs rūkalai.

griežčiausia Vidaus tarnybos statute numatyta bausmė – atleidimas iš tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

Be to, pasieniečiui gresia griežčiausia Vidaus tarnybos statute numatyta bausmė – atleidimas iš tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

42
Tegai:
Baltarusija, Lietuva, kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (307)
Dar šia tema
Jaunam kontrabandininkui gresia solidi bauda ir mašinos konfiskavimas
Pasieniečiai kovai su kontrabanda įsigijo du bepiločius lėktuvus
Lietuvos muitininkai vėl aptiko cigarečių kontrabandą vilkiko tento lentose