Saulius Skvernelis, archyvinė nuotrauka

Skvernelis padėkojo Verygai palaikymą

18
(atnaujinta 19:59 2019.09.20)
Lietuvos ministras pirmininkas pabrėžė, kad palaikymas buvo labai netikėtas, tačiau svarbus, bei pajuokavo, kad plaukų nelabai daug ir buvo likę

VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis padėkojo sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai už palaikymą kovoje su onkologine liga. Savo padėka Skvernelis pasidalino Facebook paskyroje.

"Kolegos Aurelijaus netikėtai išreikštas palaikymas — labai svarbus. Ne tik man, bet visiems įveikinėjantiems onkologines ligas", — parašė Skvernelis.

Be to, premjeras pabrėžė, kad dėkoja ir Verygai, ir visiems žmonėms, kurie atsiuntė jam palaikymo žinutes, palinkėjimus ir patarimus.

"O plaukai sugrįš, juolab, kad nelabai daug jų buvo ir likę", — pajuokavo Skvernelis.

Ketvirtadienį sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga nusikirpo plaukus iš solidarumo su Skverneliu. Pasak ministro, plaukų buvimas yra laikinas reikalas, o palaikymas — labai svarbus emocinis dalykas.

Apie tai, kad gydytojai Skverneliui diagnozavo vėžį, paaiškėjo rugpjūčio pabaigoje. Premjeras teigė, kad po prezidento rinkimų nutarė pasitikrinti sveikatą, gydytojai diagnozavo limfinės sistemos pažeidimus. Dėl to jam buvo diagnozuota pirmoji limfomos stadija.

Skvernelis pažymėjo, kad gydymą baigs lapkričio 4 dieną.

Ministras pirmininkas pabrėžė, kad neketina šiuo laikotarpiu nevykdyti savo pareigų, tačiau jei premjero sveikata pablogės, jo pareigas laikinai užims energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas.

Skvernelis serga vėžiu, kuris pirmiausia pažeidžia limfmazgius, bet ilgainiui gali išplisti ir į kaulų čiulpus, blužnį, kepenis, plaučius bei kitus organus.

18
Tegai:
Aurelijus Veryga, Saulius Skvernelis
Dar šia tema
Skvernelis patvirtino sergantis sunkia liga — limfoma