Autobusas Vilniuje

Sostinės Radvilaitės gatvėje laikini eismo ir viešojo transporto eismo pokyčiai

8
(atnaujinta 22:06 2019.09.30)
Eismas ir viešojo transporto eismo organizavimas šioje Vilniaus gatvėje keisis spalio 2-3 dienomis dėl šilumos tinklų modernizavimo darbų

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Vilniuje, Radvilaitės gatvėje, nuo spalio 2 dienos 23:30 iki spalio 3 dienos 6:30 bus draudžiamas transporto eismas dėl bendrovės "Vilniaus šilumos tinklai" įgyvendinamų magistralinių tinklų modernizavimo darbų, praneša SĮ "Susisiekimo paslaugos".

Dėl šių ribojimų spalio 3 dieną iki 6:30 keisis ir 10, 11, 33 ir 89 autobusų maršrutų trasos.

Схема движения общественного транспорта
Laikinių eismo organizavimo paketimų Vilniuje schema

10 maršruto autobusai į Markučius nuo Žaliojo tilto važiuos Vilniaus, Jogailos, Pylimo, Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus gatvėmis, toliau — įprasta trasa.

Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos stotelėse — Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademijos ir Užupio. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa.

Važiuodami pakeista trasa 10 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Vinco Kudirkos aikštė, Jogailos, Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių.

10 maršruto autobusai į Markučius
10 maršruto autobusų eismo pakeitimų schema

11 maršruto autobusai iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–Pylimo–Jogailos gatvių sankryžos važiuos įprasta trasa, toliau suks į Pylimo gatvę ir važiuos Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus, Maironio gatvėmis. Iš pastarosios gatvės suks į Užupio gatvę ir važiuos įprasta trasa.

Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos Jogailos, Vinco Kudirkos aikštė, Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas bei Dailės akademijos stotelėse.

Kursuodami šiuo maršrutu autobusai papildomai stos stotelėse Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių. Atgal autobusai grįš įprasta trasa.

11 maršruto autobusai iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–Pylimo–Jogailos gatvių
11 maršruto autobusų eismo pakeitimų schema

33 maršruto autobusai iš Šiaurės miestelio iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą. Tokia pačia trasa autobusai grįš į Šiaurės miestelį.

Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio ir Subačiaus.

Kursuodami šia trasa 33 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.

33 maršruto autobusai iš Šiaurės miestelio iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa
33 maršruto autobusų eismo pakeitimų schema

89 maršruto autobusai iš Nepriklausomybės aikštės iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą. Tokia pačia trasa autobusai važiuos ir atgal.

Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio ir Subačiaus.

Kursuodami šia trasa 89 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.

89 maršruto autobusai iš Nepriklausomybės aikštės iki Karaliaus Mindaugo tilto
89 maršruto autobusų eismo pakeitimų schema

Su pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis ir eismo tvarkaraščiais nuo rugsėjo 30 dienos galima susipažinti įmonės "Susisiekimo paslaugos" interneto tinklalapyje, mobiliojoje programėlėje (m.stops.lt). Specialūs informaciniai pranešimai apie viešojo transporto darbo organizavimo pakeitimus taip pat bus skelbiami pačiuose autobusuose, troleibusuose, o bendroji informacija apie trasų pakeitimus skelbiama viešojo transporto švieslentėse.

8
Tegai:
eismo apribojimas, Vilnius
Temos:
Eismo pakeitimai Vilniuje (73)
Dar šia tema
Vilniuje — pirmieji elektriniai autobusai
Kaunas įsigijo 30 mažųjų autobusų
Nuo savaitgalio vėl keičiami Vilniaus viešojo transporto eismo tvarkaraščiai