Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas, archyvinė nuotrauka

Vilniuje vyks Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas

22
(atnaujinta 22:10 2019.09.30)
Į egzaminą kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos žmonės, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą — Konstituciją

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Vilniuje vyks Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas — jau 13-ąjį kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija.

Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju — Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda — kviečia visus šalies gyventojus pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Į egzaminą kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos žmonės, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą — Konstituciją.

Egzaminas vyks dviem etapais: I-as etapas 2019 metų spalio 3 d., 12:00 Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Tarybos posėdžių salėje.

Į antrą etapą pateks geriausiai pirmame etape pasirodę dalyviai. Jie bus individualiai informuoti apie antro egzamino etapo laiką ir vietą.

Nugalėtojų apdovanojimų ceremonija numatoma spalio 25 dieną 13:00 Prezidentūroje.

Norintieji laikyti egzaminą savivaldybėse iki spalio 2 d. kviečiami registruotis pateiktoje nuorodoje: https://forms.gle/wRZKehnEh8kxanBp9

Su egzamino taisyklėmis galima susipažinti čia: http://konstitucijosegzaminas.lt/.

Lietuvos Konstitucijos diena
© Sputnik /
Lietuvos Konstitucijos diena
22
Tegai:
Lietuva, egzaminas