Eilė patikros punkte Kamennyj Log, archyvinė nuotrauka

Baltarusijos į Lietuvą negali patekti daugiau nei 700 sunkvežimių

31
(atnaujinta 12:33 2019.10.06)
Daugiausia automobilių susikaupė "Kamennyj Log" pasienio kontrolės punkte. Taip pat sunkvežimiai stovi "Privalkos", "Kotlovkos" ir "Beniakonių" postuose

VILNIUS, spalio 6 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje susikaupė krovininių transporto priemonių eilė. Iš viso tikimasi, kad į Lietuvą įvažiuos daugiau kaip 710 sunkvežimių, rodo Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

Nuo 11:00 valandos daugiausia transporto priemonių buvo "Kamennyj Log" pasienio kontrolės punkte, kur eilėje laukia daugiau nei 350 sunkvežimių. "Privalkoje" stovi daugiau kaip 170 automobilių, "Kotlovkoje" — daugiau nei 100, o "Beniakonių" pasienio kontrolės punkte — daugiau nei 90 automobilių.

Išvykimo iš Lietuvos į Baltarusiją laukia daugiau nei 50 sunkvežimių.

Padėtis Latvijos ir Lenkijos kryptimis ne tokia įtempta. Į Latviją bando patekti daugiau nei 320 sunkvežimių, o į Lenkiją — daugiau kaip 210 sunkvežimių.

Važiuojant iš Lenkijos į Baltarusiją, eismas taip pat sunkiai juda. Savo eilės laukia daugiau nei 240 sunkvežimių.

Kontrolės punktai Lietuvos pasienyje su Baltarusija tradiciškai laikomi judriausiais. Baltarusijos muitinės komitetas pažymėjo, kad taip yra dėl sunkiasvorių sunkvežimių vairuotojų noro taupyti degalus.

Anksčiau Baltarusijos transporto ir susisiekimo ministro pavaduotojas Aleksejus Liachnovičius sakė, kad Minskas ir Vilnius dirba prie priemonių, kad būtų išvengta spūsčių pasienyje. Tikimasi, kad rekonstruojant magistralinį kelią M7 Minskas — Vilnius, kontrolės punktas bus modernizuotas, o tai padidins jo pralaidumą.

31
Tegai:
eilės pasienyje, pasienio kontrolės punktas, Baltarusija, Lietuva
Dar šia tema
Lietuva atnaujins vaizdo stebėjimo sistemą pasienyje su Baltarusija
Lietuva sustiprino kontrolę Baltarusijos pasienyje