Vygaudas Ušackas su motina Laima Ušackiene, archyvinė nuotrauka

Avarijoje žuvo Vygaudo Ušacko motina

37
(atnaujinta 21:12 2019.10.10)
Trečiadienio popietę Ukmergėje neblaivaus vyro vairuojamas automobilis trenkėsi į medį, eismo įvykyje žuvo Vygaudo Ušacko motina, nelaimė įvyko prieš pat moters gimtadienį

VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Trečiadienį Ukmergėje eismo įvykyje žuvo 1932 metais gimusi moteris, rašoma policijos departamento suvestinėje.

Žiniasklaidos duomenimis, žuvo buvusio diplomato, buvusio ES ambasadoriaus Rusijoje, buvusio užsienio reikalų ministro Vygaudo Ušacko motina Laima Ušackienė.

Ušackienė daugelį metų dirbo mokytoja. Spalio 5 dieną, Mokytojo dienos proga, Ušackas savo Facebook paskyroje sveikino motiną. Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie jos mirtį, po sveikinimais pasipylė ir užuojautos žinutės.

Комментарии под  под фото с соболезнованиями в связи с гибелью матери
© Photo : Facebook / Vygaudas Ušackas /screenshot
Užuojautos žinutės Vygaudo Ušacko Facebook paskyroje

Avarija įvyko spalio 9 dieną, apie 13:50, Ukmergėje. Važiuodamas Daukanto gatve automobilis "Honda CR-V", vairuojamas neblaivaus (1,28 prom. alkoholio) 1956 metais gimusio vyro, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Vairuotojas sužalotas, tai Ušacko brolis Eugenijus, jis dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Sekmadienį šeima ruošėsi švęsti Ušackienės gimtadienį.

37
Tegai:
avarija, Vygaudas Ušackas
Miškas, archyvinė nuotrauka

Pirmoji vasaros diena bus saulėta, temperatūra kils aukščiau 20 laipsnių

Šiluma laikysis ir antradienį, aukščiausia temperatūra numatoma iki 16–21 laipsnio šilumos,  pietrytiniuose rajonuose vietomis palis

VILNIUS, birželio 1 - Sputnik. Artimiausią parą sausiems Lietuvos orams ir toliau įtaką darys anticiklonas, iš šiaurinių platumų ims veržtis vėsesnis oras, praneša Hidrometeorologijos tarnyba.

Rotušes aikštė, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Pirmadienį bus nepastoviai debesuota, lietaus tikimybė išliks maža. Pūs stiprus šiaurinių krypčių vėjas, kai kur gūsiai sieks 15–17 m/s. Įdienojus temperatūra pakils iki 16–21 laipsnio.

Birželio 2-os naktį be lietaus, dieną pietrytiniuose rajonuose vietomis palis. Naktį šiaurės, šiaurės rytų vėjas aprims, dieną vėl sustiprės, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. 

Temperatūra naktį 5–10, dieną 16–21, pietrytiniuose rajonuose vietomis 13–15 laipsnių šilumos.

Tegai:
vasara
Šeima, archyvinė nuotrauka

Birželio 1 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 08:21 2020.06.01)
Meilė, darbas, verslas, bendravimas — rytoj viskas priklausys nuo permainingos nuotaikos, todėl reikaluose (ypač dėl pinigų) galimi nesusipratimai ir praradimai

Rytojus bus kupinas emocijų. Ir jums, ir kitiems kils pagunda elgtis neapdairiai, pasiduodant momentiniams impulsams. Žvaigždės pataria: nesielkite neapdairiai vadovaudamiesi savo jausmais, kitaip diena bus kupina prieštaravimų, užgaidų, konfliktų.

Avinas (03.21-04.20) Laikas bus sunkus. Pavydūs žmonės kiš pagalius į ratus. Turite įrodyti visiems ir sau, kas yra teisus, o kas ne. Jūs jausitės prislėgtas ir kontroliuojamas. Geriau aiškiai išdėstyti savo poziciją.

Jautis (04.21-05.21) Laikotarpis duos ilgai lauktą rezultatą, jei išmoksite atsisakyti negatyvo ir nepasiduoti panikai. Jūs tapsite patrauklesni priešingai lyčiai. Mėnesio pradžios šūkis dabar — skubėk lėtai.

Dvyniai (05.22-06.21) Turėsite atkreipti ypatingą dėmesį į asmeninį gyvenimą, kuris gali pateikti netikėtumų — ir malonių, ir ne tokių. Dabar esate dėmesio centre, o aktyvi jūsų pozicija atneš daug sėkmės.

Vėžys (06.22-07.22) Galvokite daugiau apie save, o ne apie kitus. Neapsunkinkite savo gyvenimo per daug reikalaudami iš savęs ir kitų. Nustokite kritikuoti save, geriau sugalvokite, kaip save motyvuoti. Birželį jūsų užduotis yra susidraugauti su savimi.

Liūtas (07.23-08.23) Skirkite dėmesio šeimai. Kiekvienam jos nariui skirkite kuo daugiau laiko. Nuotaika šeimoje ateityje turės didelę įtaką. Taip pat nepamirškite, kad vasara prasidėjo, atėjo laikas praleisti daugiau laiko gamtoje.

Mergelė (08.24-09.22) Jūsų asmeninis gyvenimas sužibės ryškiomis spalvomis. Mylimasis jus pradžiugins, o jei jo nėra, tada tikėkitės malonaus susitikimo! Jei turite skolų, geriau jas sumokėti, nes gali kilti problemų.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šią savaitę gebėsite išspręsti tiek savo, tiek kitų užduotis. Būkite draugiškesnis ir besišypsantis. Stenkitės pabūti vienas su savimi.

Skorpionas (10.23-11.21) Laukite kai kurių asmeninio gyvenimo pokyčių. Vieniši atstovai turi galimybę susirasti porą, o nesąžiningi ženklo atstovai gali ją prarasti. 

Šaulys (11.22-12.21) Laikas, kai jūs turite išmokti diplomatijos. Klausykite kitų, jūsų požiūris nėra vienintelis ir teisingiausias. Gali kilti ginčas su kolegomis ar šeimoje, tačiau nepasiduokite pykčiui.

Ožiaragis (12.22-01.20) Jūsų emocinis pakilimas ir energija padės įeiti į daugiafunkcį režimą ir sėkmingai išspręsti visus svarbius klausimus. Dabar jūs klojate saugios ateities pamatus darbo vietoje ir net namuose.

Vandenis (01.21-02.19) Mėnesio pradžioje jus sups šiluma ir rūpestis. Pagaliau pagerės santykiai su artimaisiais. Galbūt norėsite ką nors pakeisti namuose, pridėsite jaukumo ir grožio. Pirkite gražias užuolaidas ar lempas.

Žuvys (02.20-03.20) Būkite pasirengę tam, kad teks išleisti pinigus kažkam svarbiam, pavyzdžiui, dovanai artimajam. Bet žvaigždės yra jūsų pusėje, pas jus atsiras papildomas darbas, o tai pagerins jūsų finansinę padėtį.

Tegai:
horoskopas