Žuvis, archyvinė nuotrauka

Sulaikyti draustinyje žvejoję brakonieriai

24
(atnaujinta 20:24 2019.10.10)
Pažeidėjai sulaikyti po to, kai aplinkos apsaugos pareigūnai, atsižvelgę į gautą informaciją apie galimai neteisėtą žvejybą šiame draustinyje, pastatė slaptą vaizdo stebėjimo kamerą

VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Šilutės aplinkosaugininkai Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje sulaikė du brakonierius, žvejojusius statomuoju tinklu, pranešė Aplinkos apsaugos departamentas.

Jie draudžiamu nemėgėjiškos žūklės įrankiu sugavo 53 karšius, 2 starkius ir salatį.

Pažeidėjai sulaikyti po to, kai aplinkos apsaugos pareigūnai, atsižvelgę į gautą informaciją apie galimai neteisėtą žvejybą šiame draustinyje, pastatė slaptą vaizdo stebėjimo kamerą. Ji užfiksavo galimą pažeidėją. Nedelsdami aplinkosaugininkai vakar surengė pasalą. Pažeidėjų teko laukti iki ryto. Apie 7 val. pasirodė du vyriškiai. Jie buvo sulaikyti po to, kai iš vandens ėmė traukti statomąjį tinklą su žuvimis.

Už neteisėtą žvejybą abiem pažeidėjams gresia baudos nuo 120 iki 300 eurų kartu su pažeidimo padarymo įrankio — 70 m ilgio statomojo tinklo — konfiskavimu. Be to, pažeidėjai turės atlyginti ir žuvų ištekliams padarytą 3360 eurų žalą.

Per pastarąsias tris savaites tai jau trečias kartas, kai Šilutės rajone sulaikyti pažeidėjai, neteisėtai žvejoję statomaisiais tinklais. Pirmuosius du kartus brakonieriai buvo sulaikyti nespėję sugauti nė vienos žuvies.

24
Tegai:
žvejyba, pareigūnai, pažeidimas
Dar šia tema
Brakonierių laimikis buvo konfiskuotas, jiems nespėjus juo pasidžiaugti
Kelmės rajone sulaikyta brakonierių grupuotė
Už sugautus karšius ir meknes brakonieriai turės sumokėti apie 4 tūkst. eurų