Lietus, vėjas, archyvinė nuotrauka

Savaitgalio orai: prognozuojamas stiprus vėjas, kitą savaitę "bobų vasara"

45
(atnaujinta 12:02 2019.10.11)
Vietomis vėjo gūsiai sieks iki 23 m/s, šiąnakt Lietuvoje intensyviai lis, o jau pirmadienį kai kur oras sušils iki 20 laipsnių šilumos

VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. Lietuvių laukia lietingas ir vėjuotas savaitgalis, o jau pirmadienis nustebins šiluma, perspėja Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Spalio 12-os naktį bus apsiniaukę. Šiąnakt Lietuvoje intensyviai lis. Smarkiausio lietaus laukiama Vakarų Lietuvoje. Vėjas pietvakarių, 9–14 m/s, daug kur gūsiai 15–20 m/s, pajūryje iki 23 m/s.

Žemiausia temperatūra 8–13 laipsnių. Dieną debesuota su retais pragiedruliais. Protarpiais lietus. Vėjas pietvakarių, vakarų, 9–14 m/s, daug kur gūsiai 15–20 m/s, pajūryje iki 23 m/s. Aukščiausia temperatūra 11–16 laipsnių.

Spalio 13-os naktį daug kur, daugiausia pietinėje šalies dalyje, lietus, dieną vietomis truputį palis. Oras naktį sušils iki 8-13. Bus vėjuota, prognozuojamas 15-20 m/s pietvakarių, vakarų vėjas, pajūryje jis įsismarkaus iki 23 m/s.

Dieną dažniau išlįs saulė, vėjas rims. Oras dieną sušils iki 15 laipsnių.

Kol kas prognozės rodo, kad pirmadienį virš Lietuvos slinks šiltasis oro frontas, šilčiausia bus pietrytinėje dalyje, čia galime sulaukti ir 20 laipsnių šilumos, kitur vyraus 14-19 laipsnių šiluma.

Spalio orai Lietuvoje ir Vilniuje
© Sputnik /
Spalio orai Lietuvoje ir Vilniuje
45
Tegai:
lietus, vėjas, orai
Dar šia tema
Lietuvoje iškrito pirmasis sniegas

Rugpjūčio 13 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 19:50 2020.08.12)
Rytoj, rugpjūčio 13 dieną, Liūtui negalima atsipalaiduoti ir tegul viskas eina į priekį, Dvyniams gali kilti nesusipratimų su kolegomis ar vadovybe

Avinas ( 03.21-04.20)

Dabar turėtumėte daugiau dirbti, nešvaistyti laiko, pradėti ieškoti naujų partnerių. Bus dedamos visos pastangos šia linkme. Pabandykite įsiklausyti į patyrusių žmonių, kurie savo versle pasiekė pastebimų rezultatų, nuomones ir patarimus. Atminkite: vienas lauke ne karys. Bent jau dabar.

Jautis (04.21-05.21)

Turite galvoti apie profesinio augimo planą arba tiesiog susisteminti reikalus, kuriuos turėsite išspręsti artimiausiu metu. Finansiniuose reikaluose būkite santūrūs, venkite pirkinių, kurių jums iš tikrųjų nereikia.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Gali kilti nesusipratimų su kolegomis ar vadovybe. Turėsite ginti savo poziciją, pateikdami neginčijamus argumentus, tačiau neturėtumėte kalbėti pakeltu tonu. Apsvarstykite artimųjų interesus ir venkite konfliktų.

Vėžys (06.22-07.22)

Diena nėra palanki sunkiam darbui, tačiau sąmoningai stengdamiesi galite pasiekti gerų rezultatų. Galimos lemtingos pažintys, kurios gali sukelti rimtų santykių užmezgimą.

Liūtas(07.23-08.23)

Negalima atsipalaiduoti ir tegul viskas eina į priekį. Pasieksite daug daugiau, jei iniciatyvą paimsite į savo rankas. Pokalbiai su kolegomis profesionaliomis temomis gali suteikti įdomių idėjų, kurios duos stebėtinai efektyvius rezultatus.

Mergelė (08.24-09.22) 

Būk energingas, išeinantis ir draugiškas. Jei išgirsite kritiką savo adresu, nesinervinkite. Apsvarstykite jūsų pasakytus žodžius. Stenkitės būti objektyvūs. Lenkite liniją tik tuo atveju, jei esate įsitikinę, kad esate nesąžiningai nuviltas.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Jums gali prireikti moralinės paramos ar tiesiog kitų pritarimo. Nedvejodami kreipkitės į senus draugus. Jie galės pažvelgti į jūsų problemą iš kito kampo, ir dėka to galėsite rasti greitą ir lengvą sprendimą.

Skorpionas (10.23-11.21)

Profesiniai reikalai nebus tokie sunkūs, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl drąsiai rinkitės darbą. Diena palanki romantiškiems pasimatymams, susitikimams su draugais. Bendravimas net su nepažįstamais žmonėmis bus malonus ir perspektyvus.

Šaulys (11.22-12.21)

Dabar į savo pareigas reikia žiūrėti labai rimtai. Pabandykite pademonstruoti dalykinę veiklą, raskite išeitį iš bet kokių situacijų, įsitraukite į anksčiau pradėtų atvejų plėtrą. Ši diena palanki studijoms, susitikimui su senais draugais ir praplėsti akiratį.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Šiandien netinkamas laikas nuoširdiems pokalbiams. Dabar geriau tylėti ir stebėti, kas vyksta aplinkui. Yra galimybė, kad pokalbio metu gauta informacija bus iškraipyta ir panaudota prieš jus. Tačiau diena gali būti perspektyvi viskam, kas susiję su širdies reikalais. Galimos naujos malonios pažintys.

Vilnius, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Vandenis (01.21-02.19) 

Nebijokite priimti svarbių sprendimų. Galite vesti verslo derybas, aptarti su profesine veikla ir karjera susijusius klausimus. Gera vykti į keliones su šeimos nariais, spręsti buities klausimus. Galbūt ši diena jus nustebins maloniu netikėtumu.

Žuvys (02.20-03.20)

Kaip ir darbe, asmeninėje srityje prasideda dabartinių santykių permąstymo etapas ir visai tikėtina, kad jie bus pakelti į aukščiausią lygį. Greitai užmezgami nauji ryšiai ir pažintys.

Tegai:
horoskopas
Mobilusis telefonas

"Tele2" kompensuos skambučius į Baltarusiją

(atnaujinta 18:39 2020.08.12)
Šios paslaugos mobiliojo ryšio operatorius tinkle iki ketvirtadienio vidurnakčio bus kompensuojamos

VILNIUS, rugpjūčio 12 — Sputnik. "Tele2" privatiems klientams kompensuos tarptautinio ryšio pokalbius su Baltarusija.

Šios paslaugos mobiliojo ryšio operatorius tinkle iki ketvirtadienio vidurnakčio bus kompensuojamos.

"Suprantame, kad žmonėms palaikyti ryšį su savo artimaisiais yra labai svarbu. Norime padėti savo klientams bendrauti nevaržomai, ypatingai tuomet, kai to reikia labiausiai", — sakė "Tele2" generalinis direktorius Baltijos šalims ir Vokietijai Petras Masiulis.

Skambučiai į baltarusiškus numerius bus kompensuojami nuo rugpjūčio 10 dienos vidurnakčio iki rugpjūčio 13 dienos vidurnakčio.

Operatorius šį sprendimą priėmė atsižvelgus į situaciją ir pokalbių srautus, išaugusius kaimyninėje šalyje apribojus interneto prieigos paslaugas.

Klientams, skambinantiems į Baltarusiją, nieko daryti nereikia — kompensacija už šį laikotarpį bus pritaikyta mėnesio pabaigoje skaičiuojant sąskaitą.

Skambučiai bus kompensuojami privatiems klientams ir nebus taikomi verslo bei išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojams.

Tegai:
Baltarusija, Tele2
Temos:
Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų
Dar šia tema
Linkevičius pasikalbėjo su Tichanovskaja
Lietuvos energetikos ministerija kreipėsi į EK imtis iniciatyvos dėl BelAE saugumo
Estija ketina kelti padėties Baltarusijoje klausimą JT saugumo tarybos posėdyje