Motociklo spidometras, archyvinė nuotrauka

Eismo įvykio metu žuvo motociklo vairuotojas

32
Per parą užregistruota 10 eismo įvykių, kuriuose sužeista 12 žmonių, žuvo 1 žmogus — 54 metų motociklo vairuotojas

VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Pirmadienį įvyko du susidūrimai su motociklais, kurių vairuotojai turėjo važiavimo pirmenybę, skelbia Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Popietę, apie 14:00, Vilniuje, Juodojo kelio ir Ašmenėlės g. sankryžoje, automobilis "VW Caravelle", išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu motociklu "Suzuki GSF 600", kurio 32 metų vairuotojas buvo sužeistas, ir ligoninėje suteikus medikų pagalbą išleistas gydytis namuose.

Kelių policijos tarnybos duomenimis, apie 17:40 Kaune, A. Juozapavičiaus pr., automobilis "Hyundai Ioniq", vairuojamas 37 metų moters, išvažiuodamas iš automobilių stovėjimo aikštelės, nepraleido keliu važiavusio motociklo "Honda CBF 600 N-6", kurį vairavo 54 metų vyras, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu motociklo vairuotojas žuvo.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, pirmadienį šalies keliuose policija užregistravo 86 eismo įvykius, neblaivūs vairuotojai sukėlė 4 eismo įvykius. Per parą užregistruota 10 eismo įvykių, kuriuose sužeista 12 žmonių, žuvo 1 žmogus — 54 metų motociklo vairuotojas. Sužeista 1 nepilnametė, 11 metų dviratininkė, kurios Panevėžyje, Durpyno g., nepraleido iš šalutinio kelio išvažiuojantis automobilis.

Kelių transporto avarijų aukos ES
© Sputnik /
Kelių transporto avarijų aukos ES
32
Tegai:
eismo įvykis
Dar šia tema
Pasvalio rajone per avariją žuvo du žmonės, trys mažamečiai sužeisti
Vilniaus rajone įvyko mirtina avarija dalyvaujant sunkvežimiui
Savaitgalį Lietuvoje įvyko daugiau nei du šimtai avarijų
Šeima

Lietuva atsidūrė tarp antilyderių ES pagal išlaidas šeimos pašalpoms

Lietuvos Respublika yra viena iš šalių, kurios išlaidos sudarė mažiau nei 200 eurų vienam gyventojui

VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. 2017 metais Europos Sąjungos valstybės narės išleido 301 milijardą eurų šeimos pašalpoms, tai sudaro apie 2,3 procento ES bendrojo vidaus produkto (BVP). Apie tai praneša statistikos agentūra "Eurostatas".

Savo ruožtu tai sudaro 8,6 procento visų išlaidų socialinėms pašalpoms.

Vilnius
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Didžiausia išmokų šeimai dalis buvo užfiksuota Liuksemburge (15,3 proc. visų socialinių išmokų), o mažiausia — Nyderlanduose (4,2).

Lietuvoje šis rodiklis siekė 8,31 proc., tai yra maždaug 179 eurai vienam asmeniui. Latvija išleido šeimos pašalpoms 10,97 procento visų socialinių pašalpų išlaidų (221,71 euro asmeniui), o Estija pateko į lyderių tarp ES šalių trejetą su rodikliu 13,11 procento (372,81 euro vienam asmeniui).

Taip pat didelė išlaidų šeimos pašalpoms dalis buvo užfiksuota Lenkijoje (13,4 proc., arba 321,85 euro vienam asmeniui).

Metinės išlaidos šeimos pašalpoms vienam gyventojui didžiausio buvo Liuksemburge (3100 eurų vienam gyventojui), Danijoje (1 700 eurų), Švedijoje (1 400 eurų), Vokietijoje (1 300 eurų) ir Suomijoje (1 200 eurų). Tuo pat metu, "Eurostato" duomenimis, Liuksemburge ši vertė yra padidinta, palyginti su kitomis šalimis, nes nemaža dalis pašalpų mokama asmenims, gyvenantiems už valstybės ribų.

Trijose ES šalyse išmokos šeimai buvo mažesnės nei 200 eurų vienam gyventojui: Rumunijoje (100 eurų), Bulgarijoje (130 eurų) ir Lietuvoje (180 eurų).

Tegai:
šeima, Lietuva, ES, pašalpa
Dar šia tema
Karbauskis apkaltino Kubiliaus vyriausybę Lietuvos "skurdinimo kelio" pasirinkimu
Seime pritarta didinti piniginę socialinę paramą nepasiturintiems asmenims
Koronaviruso krizė paaštrino visuomenės nuotaikas, jaunimas tampa pažeidžiamiausiu
Armonaitė paragino uždrausti 200 eurų išmoką pensininkams
Ukmergės rajone pavogti meno dirbiniai

Ukmergės rajone pavogti brangūs meno dirbiniai

(atnaujinta 09:00 2020.06.04)
Nukentėjusysis kreipėsi į policiją ir pranešė apie priekabos, kurioje buvo laikomi keli meno objektai, vagystę

VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Ukmergės rajone buvo pavogti daugiau nei 15 tūkstančių eurų vertės meno kūriniai, praneša Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Incidentas įvyko Veprių seniūnijoje, Kultuvėnų kaime. Nukentėjusysis informavo policijos komisariatą, kad iš jo sodybos buvo pavogta priekaba "NiewiadoW" su meno kūriniais. Preliminarus nuostolis — 15 400 eurų.

Policija meno kūrinius surado jau tą pačią dieną. Veiklos grupės tyrėjai buvo nuvykę į Veprių miestelį pas policijai žinomą asmenį. Tyrėjams įtarimų sukėlė kieme sukrautos dėžės. Žvilgtelėjusi į vidų pamatė sudėtus meno dirbinius. Buvo akivaizdu, kad šie daiktai nepriklauso kiemo šeimininkui.

Peržiūrėję policijoje registruojamus įvykius, tyrėjai rado pranešimą apie vagystę. Meno dirbinius jie atvežė į policijos komisariatą.

Vagystės aplinkybės tiriamos. Kiemo savininkas aiškina, neva nežinantis, kaip meno dirbiniai atsirado jo kieme.

Tegai:
meno kūrinys, vagystė, Ukmergės rajonas, Lietuva
Dar šia tema
Anykščių rajone apvogti trys traktoriai
Vilniaus rajone sumušta ir apvogta pagyvenusi pora
Vilniaus apskrityje sulaikyti trys vyrai, bandę apvogti parduotuvę
Alytuje policijos pareigūnu prisistatęs asmuo apvogė pagyvenusią moterį