Motociklo spidometras, archyvinė nuotrauka

Eismo įvykio metu žuvo motociklo vairuotojas

20
Per parą užregistruota 10 eismo įvykių, kuriuose sužeista 12 žmonių, žuvo 1 žmogus — 54 metų motociklo vairuotojas

VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Pirmadienį įvyko du susidūrimai su motociklais, kurių vairuotojai turėjo važiavimo pirmenybę, skelbia Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Popietę, apie 14:00, Vilniuje, Juodojo kelio ir Ašmenėlės g. sankryžoje, automobilis "VW Caravelle", išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu motociklu "Suzuki GSF 600", kurio 32 metų vairuotojas buvo sužeistas, ir ligoninėje suteikus medikų pagalbą išleistas gydytis namuose.

Kelių policijos tarnybos duomenimis, apie 17:40 Kaune, A. Juozapavičiaus pr., automobilis "Hyundai Ioniq", vairuojamas 37 metų moters, išvažiuodamas iš automobilių stovėjimo aikštelės, nepraleido keliu važiavusio motociklo "Honda CBF 600 N-6", kurį vairavo 54 metų vyras, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu motociklo vairuotojas žuvo.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, pirmadienį šalies keliuose policija užregistravo 86 eismo įvykius, neblaivūs vairuotojai sukėlė 4 eismo įvykius. Per parą užregistruota 10 eismo įvykių, kuriuose sužeista 12 žmonių, žuvo 1 žmogus — 54 metų motociklo vairuotojas. Sužeista 1 nepilnametė, 11 metų dviratininkė, kurios Panevėžyje, Durpyno g., nepraleido iš šalutinio kelio išvažiuojantis automobilis.

Kelių transporto avarijų aukos ES
© Sputnik /
Kelių transporto avarijų aukos ES
20
Tegai:
eismo įvykis
Dar šia tema
Pasvalio rajone per avariją žuvo du žmonės, trys mažamečiai sužeisti
Vilniaus rajone įvyko mirtina avarija dalyvaujant sunkvežimiui
Savaitgalį Lietuvoje įvyko daugiau nei du šimtai avarijų