Žvaigždėtas dangus, archyvinė nuotrauka

Spalio 21 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

42
(atnaujinta 11:32 2019.10.21)
Naujoji darbo savaitė prasidės drąsiai ir ryškiai. Kiekvienas aktyvus ir drąsus žmogus tikrai ras tuos kelius, kurie ves link drąsiausių idėjų įgyvendinimo

Rytoj, spalio 21 dieną, kils rizika "nepritapti" prie bendros nuotaikos. Tie, kas nebijo pasirodyti "balta varna", gali sąmoningai išsiskirti iš pilkos minios. Sveikintinos bet kokios ryškios aplinkos detalės, šukuosena ir aksesuarai. Epatažas galimas ir socialiniuose tinkluose, tačiau tik su sąlyga, kad tai nepakenks reputacijai ar kokiems nors projektams. Apskritai naujoji darbo savaitė prasideda drąsiai ir ryškiai. Kiekvienas aktyvus ir drąsus žmogus tikrai ras tuos kelius, kurie ves į drąsiausių idėjų įgyvendinimą.

Avinas (03.21-04.20) Dabar jums nedera įsitraukti į žodines batalijas. Jūsų žodžio ir įtikinėjimo galia gali tam tikrą laiką susilpnėti, o jūs galite būti veikiamas kitų įtakos ir nuomonės. Neskubėkite skubiai spręsti asmeninių problemų — galite sau pakenkti.

Jautis (04.21-05.21) Rytoj gali kilti nesusipratimų bendraujant su viršininkais. Pabandykite juos įveikti. Atminkite, kad viršininkas taip pat yra gyvas žmogus, su savo aistromis, norais ir svajonėmis. Ir, svarbiausia, silpnybėmis, kurių pasireiškimo šią dieną galite tikėtis.

Dvyniai (05.22-06.21) Jūsų norai bus linkę išsipildyti, todėl Dvyniai turėtų būti kiek įmanoma ryškesni, detaliau įsivaizduoti savo idealų partnerį ir asmeninį gyvenimą.

Vėžys (06.22-07.22) Diena praeis greitai ir bus kupina įvairių renginių. Naujoms pažintims šis laikotarpis ne pats sėkmingiausias. Net mylimas žmogus gali sudirginti. Bet jūs turite kontroliuoti save.

Liūtas (07.23-08.23) Rytoj jūs suprantate, kad esate tikrai nepakeičiamas žmogus, todėl galėsite ne tik dirbti su trigubu intensyvumu, bet ir labai didžiuotis savimi.

Mergelė (08.24-09.22) Rytoj Mergelės, priešingai nei jos yra įpratusios, galop gali pasielgti instinktyviai  ir pasikliauti įvykių eiga. Ir galbūt šiek tiek dažniau nei įprasta pasakyti "taip" nei "ne".

Svarstyklės (09.23-10.22) Galite tikėtis sėkmės, kuri jus lydės tiek profesiniuose, tiek meilės reikaluose. Neatmetama galimybė užmegzti naujas pažintis. Dabar jūs turite visą laiką save kontroliuoti ir nepasiduoti neigiamoms emocijoms.

Полная луна, архивное фото
© CC0 / Pixabay
Svarstyklių ženklo žmonės gali tikėtis sėkmės, kuri jus lydės tiek profesiniuose, tiek meilės reikaluose

Skorpionas (10.23-11.21) Pagaliau pavyks užbaigti taip ilgai trukusias derybas. Gera priežastis dar kartą įsitikinti, kad puikiai susidorojate su savo pareigomis.

Šaulys (11.22-12.21) Bus tik į naudą, jei šią dieną įvertinsite savo santykius su aplinkiniais: pasversile pliusus ir minusus, įvertinsite savo jausmus ir veiksmus. Toks logiškas požiūris padės atskleisti esmę ir gauti atsakymus į daugelį klausimų.

Ožiaragis (12.22-01.20) Jei viską įvertinsite teisingai, diena pradžiugins. Pasieksite tai, kas anksčiau buvo tik tolima svajonė. Palankus metas naujoms romantiškoms pažintims. Jei norite pakeisti savo asmeninį gyvenimą į gerąją pusę, jums bus suteikta tokia galimybė.

Vandenis (01.21-02.19) Pasistenkite, kad jūsų asmeniniame gyvenime būtų kuo daugiau įvairovės! Nauji įspūdžiai, pažintys, kelionės ir tiesiog romantiški pasivaikščiojimai mėnesienoje — visa tai gali išvesti Vandenį ir jo mylimą žmogų iš rutinos, uždegti aistringą ugnį jų širdyse.

Žuvys (02.20-03.20) Kad ir kas benutiktų, bus tik į gera, net jei iš pradžių bus nelengva. Viską suprasite vėliau, ir tik tada, kai tai bus ypač reikalinga jūsų ramybei.

42
Tegai:
horoskopas
Tarptautinė alaus diena, archyvinė nuotrauka

Kokia šiandien diena: rugpjūčio 7-osios šventės

(atnaujinta 17:55 2020.08.06)
Nuo rugpjūčio 7 dienos iki metų galo lieka 146 dienos, šia dieną švenčiama Tarptautinė alaus diena

Rugpjūčio 7 yra 219-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, šiais keliamaisiais metais — 220-a. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 146 dienos.

Tarptautinė alaus diena

Pirmą rugpjūčio penktadienį švenčiama Tarptautinė alaus diena. Nuo 2007 m. ji pradėta švęsti JAV, Kalifornijoje, Santa Kruzo baruose. Vėliau išplito po visą pasaulį. Šią dieną visi alaus mėgėjai kviečiami iškelti alaus bokalą su draugais.

Alus — vienas seniausių alkoholinių gėrimų. Jis gaminamas rauginant mieles ir miežius arba kviečius (kartais ryžius). Išgauti geresniam skoniui naudojami papildomi prieskoniai – apyniai, medus, kartais net uogos ir vaisiai. Alaus stiprumas – 2,5-12% alkoholio tūrio.

Liepos 18 dieną švenčiama Tarptautinė aludarių diena. Ji skirta alaus gamintojams, tądien rengiamos alaus ragavimo ir vertinimo varžybos.

Ši diena istorijoje

1259 metais Mindaugas dovanojo Vokiečių ordinui visą Žemaitiją, Skalvą ir didžiąją dalį Jotvos (Dainavos). Istorijos eigoje Žemaitiją savo priešams net kelis kartus užrašė ne tik Mindaugas, bet ir Vytautas. Tačiau  tik Skalva ir Dainava ilgam išnyko iš Lietuvos žemėlapių. Žemaitija, kuri per daugelį šimtmečių buvo bene labiausiai strateginiais sumetimais atiduodama ar niokojama svetimšalių kariuomenių, iki dabar išlaikė savo išskirtinumą ir unikalumą.

Šią dieną 1861 metais Vilniuje įvyko didelė demonstracija prieš caro valdžią dėl Lenkijos ir Lietuvos laisvės, dėl Žečpospolitos atkūrimo.

1992 metais Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga akredituota prie Jungtinių Tautų.

2004 metų rugpjūčio 7 dieną Gdanske Lietuvos ir Lenkijos Prezidentai —  Valdas Adamkus ir Aleksandras Kvasnevskis (Aleksander Kwasniewski) — aptarė bendro abiejų šalių elektros tilto bei geležinkelio tiesimo, automobilių magistralės "Via Baltica" tiesimo bei Lietuvos lenkų ir Lenkijos lietuvių probleminius klausimus.

1945 metais — SSRS paskelbė karą Japonijai, tačiau ši po savaitės kapituliavo.

Šią dieną vardadienius švenčia Donatas, Kajetonas, Sikstas, Drąsutis, Jogailė, Klaudija, Jogilė.

Tegai:
Lietuva, šventės, šventė
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Muilo burbulai, archyvinė nuotrauka

Rugpjūčio 7 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

10
(atnaujinta 18:44 2020.08.06)
Rytoj, rugpjūčio 7 dieną, Avinui su neigiamomis mintimis, kurios šią dieną persekioja, reikia kovoti su aktyviais veiksmais, o Mergelei derėtų atsisakyti bet kokių finansinių operacijų

Diena, kai suaktyvėja tamsiosios jėgos.

Visų pirma, šiuo metu suaktyvėja energetiniai vampyrai, kurie per kivirčus, viešus skandalus ir provokacijas bando gauti energijos. Jei įtariate, kad kas noes linkęs į destrukciją, šiandien geriau vengti su juo bendrauti. Depresinė būsena, baimės, abejonės savimi, taip pat daugeliui būdingi baziniai instinktai — pasididžiavimas, pavydas ir pyktis gali lietis per kraštus.

Avinas (21.03 - 20.04)


Su neigiamomis mintimis, kurios šią dieną persekioja, reikia kovoti su aktyviais veiksmais — ir kuo daugiau dalykų planuoji, tuo geriau.

Jautis (21.04 - 21.05)
Bendravimas, kurio sieks kiti, telefoniniai pokalbiai ir susirašinėjimas neatneš jokios naudos, bet atims laiką ir energiją.

Dvyniai (22.05–21.06)
Svarbiausias dalykas bendraujant su artimaisiais yra valdyti emocijas, kitaip yra didelė tikimybė, kad jie jums atsakys tuo pačiu, ir tada nepavyks išvengti konflikto.

Vėžys (22.06–22.07)
Kilus ginčui, mylimasis gali jums per daug pasakyti - neturėtumėte atsižvelgti į jo žodžius į širdį, jis norėjo jus įskaudinti skausmingiau, bet iš tikrųjų jis to nemano.

Liūtas (23.07–21.08)
Gali būti greito ir lengvo uždarbio pasiūlymas, su kuriuo į jus kreipsis nepažįstamas žmogus – nesutikite nedvejodami, greičiausiai, jis nebus toks pelningas.

Mergelė (08.24–09.23)
Šią dieną būtina atsisakyti bet kokių – net ir nereikšmingiausių – finansinių operacijų: yra didelė klaidos tikimybė, kuri pakenks visam reikalui.

Svarstyklės (24.09–23.10)
Jūs neturėtumėte imtis savikritikos – šiandien vietoj naudos tai atneš tik žalą, arba, veikiau, rimtą smūgį į savęs vertinimą, todėl geriau nerizikuoti dėl savo būklės.

Skorpionas (24.10–22.11)
Energetiniai vampyrai gali surengti provokacijas norėdami sulaukti jūsų reakcijos – neturėtumėte sekti jų pavyzdžiu, geriau nekreipti dėmesio į jų agresyvius išpuolius.

Šaulys (23.11–21.12)


Nepageidautina su kažkuo pasidalyti savo profesinėmis idėjomis – jos gali būti pagrobtos iš jūsų ir pateiktos kaip jų pačių, ir niekas neatšaukė tokio dalyko kaip pikta akis.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)
Dėl to, kad neįmanoma objektyviai įvertinti visų veiksnių – tiek teigiamų, tiek neigiamų – bet koks šią dieną priimtas sprendimas gali pasirodyti neteisingas, todėl geriau nuo jo susilaikyti.

Vandenis (21.01–18.02)
Gali būti, kad jūsų gyvenime gali atsirasti žmogus iš praeities, su kuriuo kadaise buvote užmezgęs artimus santykius: neturėtumėte dėti ypatingų vilčių į šį susitikimą, greičiausiai jos nepasiteisins.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Reikės atkreipti dėmesį į senyvo amžiaus giminaičius – šią dieną labiau nei bet kada to reikės, todėl turėtumėte jiems skirti laiko. 

10
Tegai:
horoskopas