Katės siluetas, archyvinė nuotrauka

Spalio 23 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

37
(atnaujinta 21:09 2019.10.22)
Jei situacija leidžia, nesipriešinkite šiam atpalaiduojančiam impulsui, pasiduokite tėkmei ir sulauksite daug teigiamų emocijų, kurios jus lydės visą savaitę

Rytoj, spalio 23-iąją, žvaigždės žada stebėtinai ramią, harmoningą dieną — galbūt šioje būsenoje jūs nenorėsite nei dirbti, nei tvarkytis namuose, tačiau ši sąlyga paskatins jus bendrauti su artimaisiais ir draugais, pasivaikščioti gamtoje, susiruošti į romantiškas pasimatymus ir apskritai mėgautis gyvenimu. Jei situacija leidžia, nesipriešinkite šiam atpalaiduojančiam impulsui, pasiduokite tėkmei ir sulauksite daug teigiamų emocijų, kurios jus lydės visą savaitę.

Avinas (03.21-04.20) rekomenduojama imtis kuo daugiau iniciatyvos visose srityse, susijusiose su profesine veikla. Bet jei matote, kad pakeliui atsirado neįveikiama siena, nemėginkite jos pralaužti. Rūpinkitės tuo, ką galite pakeisti. Venkite konfliktų. Jums bus sunku atsispirti energetiškai stipraus žmogaus puolimui, nors tai įmanoma.

Jautis (04.21-05.21) Bus sunku priimti kokį nors sprendimą ir prisiimti atsakomybę už rezultatą. Nepaisant to, žvaigždės pataria atlikti tris svarbius dalykus: atsitokėti ir suimti save į rankas. Pamiršti abejones. Veikti.

Dvyniai (05.22-06.21) Antroje dienos pusėje iniciatyva pereis į jūsų rankas. Taigi, jums reikia tik teisingai panaudoti šią likimo dovaną, laikantis veiksmų nuoseklumo ir duoto žodžio.

Планета Меркурий, архивное фото
Rytoj bus gera diena Vėžiams programuotojams

Vėžys (06.22-07.22) Vėžio dvasia visomis išgalėmis sieks nepriklausomybės. Jūs trokštate visiškos asmeninės laisvės, svajojate apie pažangą versle, tikitės išplėsti savo pasaulio ribas. Galimai sulauksite žinių iš tolimo draugo ar originalių pranešimų. Gera diena programuotojams.

Liūtas (07.23-08.23) Nebūkite per daug švelnūs, jei keliaujate, artimai bendraujate su užsieniečiais, padedate kitiems ar siekiate dvasinio tobulėjimo. Lankstumas ir įžvalga padės išvengti spąstų.

Mergelė (08.24-09.22) Nebūtina pasakoti savo mylimajam apie visas jūsų problemas. Jis turi pakankamai savų. Geriau pradėkite rašyti dienoraštį, kuriam patikėsite viską, kas jus neramina. Arba papasakokite viską, ką turite, kačiukui ar mėgstamam žaislui. Jie tikrai turės kantrybės jus išklausyti ir suprasti.

Svarstyklės (09.23-10.22) Galite parodyti oratoriaus sugebėjimus ir įtikinti bet ką, kad esate teisus. Daugybė durų atsivers prieš jus, tiesiog nesinaudokite visais pasiūlymais iš karto. Tas pats pasakytina ir apie meilę. Šioje srityje galite tikėtis malonių netikėtumų.

Космическая пыль и туманность, архивное фото
© Depositphotos /
Rytoj žvaigždės nepataria skorpionui skubėti įgyvendinti naujoves gyvenime

Skorpionas (10.23-11.21) Rytoj žvaigždės nepataria jums skubėti įgyvendinti kai kurias naujoves. Tikriausiai, dar ne viskas apgalvota iki galo, dar yra ko siekti ir kur judėti toliau.

Šaulys (11.22-12.21)  Šaulio nuotaika bus permaininga, kaip oras pavasario dieną. Tai lietus, tai saulė, o po jos gali prasidėti krituliai ar net audra. Tačiau Šaulio mylimas žmogus lengvai atlaikys jo emocines užgaidas.

Ožiaragis (12.22-01.20) Jei patys neišprovokuosite, emocinių protrūkių neturėtų būti. O nuotaiką galite sugadinti ir sau, ir mylimam žmogui, jei pradėsite kabinėtis prie įvairių smulkmenų be jokios priežasties.

Vandenis (01.21-02.19) Jei esate pasiryžę padėti klientams pasirinkti produktą, kuris geriausiai atitiktų jų poreikius (nesvarbu, kurioje srityje jie bebūtų), šiandien turėsite būti labai kantrūs.

Žuvys (02.20-03.20) Mylimas žmogus nenorės paleisti jūsų iš akiračio nė minutei. Pabandykite maksimaliai išnaudoti situaciją, kuri bus ir maloni, ir naudinga.

37
Tegai:
horoskopas
Tarptautinė alaus diena, archyvinė nuotrauka

Kokia šiandien diena: rugpjūčio 7-osios šventės

(atnaujinta 17:55 2020.08.06)
Nuo rugpjūčio 7 dienos iki metų galo lieka 146 dienos, šia dieną švenčiama Tarptautinė alaus diena

Rugpjūčio 7 yra 219-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, šiais keliamaisiais metais — 220-a. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 146 dienos.

Tarptautinė alaus diena

Pirmą rugpjūčio penktadienį švenčiama Tarptautinė alaus diena. Nuo 2007 m. ji pradėta švęsti JAV, Kalifornijoje, Santa Kruzo baruose. Vėliau išplito po visą pasaulį. Šią dieną visi alaus mėgėjai kviečiami iškelti alaus bokalą su draugais.

Alus — vienas seniausių alkoholinių gėrimų. Jis gaminamas rauginant mieles ir miežius arba kviečius (kartais ryžius). Išgauti geresniam skoniui naudojami papildomi prieskoniai – apyniai, medus, kartais net uogos ir vaisiai. Alaus stiprumas – 2,5-12% alkoholio tūrio.

Liepos 18 dieną švenčiama Tarptautinė aludarių diena. Ji skirta alaus gamintojams, tądien rengiamos alaus ragavimo ir vertinimo varžybos.

Ši diena istorijoje

1259 metais Mindaugas dovanojo Vokiečių ordinui visą Žemaitiją, Skalvą ir didžiąją dalį Jotvos (Dainavos). Istorijos eigoje Žemaitiją savo priešams net kelis kartus užrašė ne tik Mindaugas, bet ir Vytautas. Tačiau  tik Skalva ir Dainava ilgam išnyko iš Lietuvos žemėlapių. Žemaitija, kuri per daugelį šimtmečių buvo bene labiausiai strateginiais sumetimais atiduodama ar niokojama svetimšalių kariuomenių, iki dabar išlaikė savo išskirtinumą ir unikalumą.

Šią dieną 1861 metais Vilniuje įvyko didelė demonstracija prieš caro valdžią dėl Lenkijos ir Lietuvos laisvės, dėl Žečpospolitos atkūrimo.

1992 metais Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga akredituota prie Jungtinių Tautų.

2004 metų rugpjūčio 7 dieną Gdanske Lietuvos ir Lenkijos Prezidentai —  Valdas Adamkus ir Aleksandras Kvasnevskis (Aleksander Kwasniewski) — aptarė bendro abiejų šalių elektros tilto bei geležinkelio tiesimo, automobilių magistralės "Via Baltica" tiesimo bei Lietuvos lenkų ir Lenkijos lietuvių probleminius klausimus.

1945 metais — SSRS paskelbė karą Japonijai, tačiau ši po savaitės kapituliavo.

Šią dieną vardadienius švenčia Donatas, Kajetonas, Sikstas, Drąsutis, Jogailė, Klaudija, Jogilė.

Tegai:
Lietuva, šventės, šventė
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Muilo burbulai, archyvinė nuotrauka

Rugpjūčio 7 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

10
(atnaujinta 18:44 2020.08.06)
Rytoj, rugpjūčio 7 dieną, Avinui su neigiamomis mintimis, kurios šią dieną persekioja, reikia kovoti su aktyviais veiksmais, o Mergelei derėtų atsisakyti bet kokių finansinių operacijų

Diena, kai suaktyvėja tamsiosios jėgos.

Visų pirma, šiuo metu suaktyvėja energetiniai vampyrai, kurie per kivirčus, viešus skandalus ir provokacijas bando gauti energijos. Jei įtariate, kad kas noes linkęs į destrukciją, šiandien geriau vengti su juo bendrauti. Depresinė būsena, baimės, abejonės savimi, taip pat daugeliui būdingi baziniai instinktai — pasididžiavimas, pavydas ir pyktis gali lietis per kraštus.

Avinas (21.03 - 20.04)


Su neigiamomis mintimis, kurios šią dieną persekioja, reikia kovoti su aktyviais veiksmais — ir kuo daugiau dalykų planuoji, tuo geriau.

Jautis (21.04 - 21.05)
Bendravimas, kurio sieks kiti, telefoniniai pokalbiai ir susirašinėjimas neatneš jokios naudos, bet atims laiką ir energiją.

Dvyniai (22.05–21.06)
Svarbiausias dalykas bendraujant su artimaisiais yra valdyti emocijas, kitaip yra didelė tikimybė, kad jie jums atsakys tuo pačiu, ir tada nepavyks išvengti konflikto.

Vėžys (22.06–22.07)
Kilus ginčui, mylimasis gali jums per daug pasakyti - neturėtumėte atsižvelgti į jo žodžius į širdį, jis norėjo jus įskaudinti skausmingiau, bet iš tikrųjų jis to nemano.

Liūtas (23.07–21.08)
Gali būti greito ir lengvo uždarbio pasiūlymas, su kuriuo į jus kreipsis nepažįstamas žmogus – nesutikite nedvejodami, greičiausiai, jis nebus toks pelningas.

Mergelė (08.24–09.23)
Šią dieną būtina atsisakyti bet kokių – net ir nereikšmingiausių – finansinių operacijų: yra didelė klaidos tikimybė, kuri pakenks visam reikalui.

Svarstyklės (24.09–23.10)
Jūs neturėtumėte imtis savikritikos – šiandien vietoj naudos tai atneš tik žalą, arba, veikiau, rimtą smūgį į savęs vertinimą, todėl geriau nerizikuoti dėl savo būklės.

Skorpionas (24.10–22.11)
Energetiniai vampyrai gali surengti provokacijas norėdami sulaukti jūsų reakcijos – neturėtumėte sekti jų pavyzdžiu, geriau nekreipti dėmesio į jų agresyvius išpuolius.

Šaulys (23.11–21.12)


Nepageidautina su kažkuo pasidalyti savo profesinėmis idėjomis – jos gali būti pagrobtos iš jūsų ir pateiktos kaip jų pačių, ir niekas neatšaukė tokio dalyko kaip pikta akis.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)
Dėl to, kad neįmanoma objektyviai įvertinti visų veiksnių – tiek teigiamų, tiek neigiamų – bet koks šią dieną priimtas sprendimas gali pasirodyti neteisingas, todėl geriau nuo jo susilaikyti.

Vandenis (21.01–18.02)
Gali būti, kad jūsų gyvenime gali atsirasti žmogus iš praeities, su kuriuo kadaise buvote užmezgęs artimus santykius: neturėtumėte dėti ypatingų vilčių į šį susitikimą, greičiausiai jos nepasiteisins.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Reikės atkreipti dėmesį į senyvo amžiaus giminaičius – šią dieną labiau nei bet kada to reikės, todėl turėtumėte jiems skirti laiko. 

10
Tegai:
horoskopas