Gaisras Alytuje, archyvinė nuotrauka

Tikimasi, kad gaisras Alytuje bus užgesintas jau šiandien

19
Gaisravietėje vis dar smilksta padangos ir rusena degėsiai, tačiau tikėtina, kad ugniagesiams pavyks užgesinti gaisrą šiandien

VILNIUS, spalio 24 — Sputnik. Alytaus miesto savivaldybė tikisi, kad ketvirtadienio popietę pavyks užgesinti gaisrą padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika", kurį jau aštuntą dieną gesina ugniagesiai. 

Pranešama, kad gaisravietėje vis dar smilksta padangos, šiek tiek rusena perkasami degėsiai, tačiau tikėtina, kad gaisrą pavyks užgesinti.

"Gaisravietėje situacija gerėja! Speciali technika labai padeda ugniagesiams užgesinti smilkstančius ir šiek tiek rusenančius perkasamus degėsius. Tikimasi, kad šiandien gaisras bus užgesintas", — rašoma pranešime Facebook.

Nors situacija gaisravietėje pagerėjo, vietiniams gyventojams patariama laikytis visų anksčiau pateiktų rekomendacijų, nejungti vėdinimo sistemų ir vėdinti patalpas ne ilgiau kaip 5 minutes.

Taip pat šiandien posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija spalio 24–25 dienomis paliko teisę tėvams pasirinkti alternatyvą — moksleiviams lankyti ugdymo įstaigas ar ne. Tėvams apsisprendus vesti vaikus į švietimo įstaigas, neformalus ugdymas vyks tik mokyklų patalpose.

Taip pat ketvirtadienį bus draudžiama lauke prekiauti bet kokiais maisto produktais.

19
Tegai:
gaisras, Alytus
Temos:
Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (57)
Dar šia tema
Po gaisro Alytuje renkami parašai peticijai dėl Tamašunienės atsistatydinimo
Atliekami tyrimai, aiškinantis gaisro Alytuje sukeltą poveikį vandens ir maisto saugai
Nausėda apie gaisrą Alytuje: tokiems incidentams esame pasiruošę nepakankamai