Audiniai, archyvinė nuotrauka

Parduotuvės direktorius "pamiršo" pranešti pardavėjai apie atleidimą

18
(atnaujinta 15:32 2019.10.29)
Bendrovės vadovas pateikė atitinkamus dokumentus Socialinio draudimo fondui, kad nemokėtų įmokų. Tuo tarpu pardavėja nežinojo, kad dirba nelegaliai

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Šiauliuose itališkais audiniais ir siūlais prekiaujančios parduotuvės vadovui gresia administracinės baudos dėl nelegalios darbuotojos. Apie tai praneša Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba.

Patikrinimo metu buvo nustatyta, kad vasario – spalio mėn. laikotarpiu bendrovės vadovas "Sodrai" pateikė duomenis, kad vienintelę dirbančią pardavėją yra atleidęs iš darbo. Nuo vasario mėnesio bendrovės vadovas už šią darbuotoją nemokėjo jokių socialinio draudimo įmokų.

Aplinkybės, kad pardavėja dirba nelegaliai, nustebino ir pačią moterį.

Pažymėta, kad apie atleidimą iš darbo nieko nežinojo ir pati pardavėja, nes parduotuvės vadovas jos apie tai nebuvo informavęs. Visą šį laikotarpį moteris dirbo parduotuvėje ir prekiavo iš Italijos atgabentais audiniais ir siūlais.

Tikrinimo metu buvo nustatytas ir dar vienas pažeidimas — parduotuvės kasoje esančių pinigų suma buvo didesnė, nei tą dieną parduotų prekių vertė.

Dėl administracinių nusižengimų audiniais ir siūlais prekiaujančios parduotuvės vadovui gresia ne vieną tūkstantį eurų siekiančios baudos.    

18
Tegai:
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT), parduotuvė
Dar šia tema
Juodoji buhalterija: grožio salonus valdanti bendrovė nuslėpė milijoną eurų pajamų
FNTT: televizorių prekeiviai galimai nuslėpė apie 200 tūkst eurų mokesčių
Atskleista galimai milijonines pajamas slėpusi bendrininkų grupuotė
Bedarbis apgaule "užsidirbo" beveik 65 tūkst. eurų ir pabėgo į Ukrainą