Baltarusijos siena

Lietuviai perspėjami apie spūstis pasienyje su Baltarusija

23
(atnaujinta 21:37 2019.11.01)
Lietuvos kryptimi taisoma kelio danga, visas transportas kursuoja keliu Baltarusijos kryptimi; vėliau panašūs darbai bus pradėti ir šiame kelyje

VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Nuo lapkričio 1 dienos pasienio kontrolės punkte "Šalčininkai" ("Beniakonys" Baltarusijos pusėje) bus sutrikęs transporto eismas. Apie tai pranešė Gardino regioninės muitinės spaudos tarnyba.

Spūstys gali susidaryti dėl kelio dangos remonto darbų Lietuvos kryptimi. Muitinė pažymėjo, kad dėl to visos transporto priemonės (įvažiuojantys ir išvažiuojantys automobiliai) kursuos išvažiavimo kryptimi.

Užbaigus remontą, panašūs darbai bus pradėti ir išvažiavime iš Lietuvos, todėl eismas bus vykdomas tuo pačiu principu.

Pirminiais duomenimis, remontas užtruks tris savaites.

Vairuotojų prašoma atsižvelgti į šią informaciją planuojant keliones per Baltarusijos ir Lietuvos sieną.

Anksčiau Baltarusijos valstybės sienos komitetas pranešė apie supaprastintos kontrolės punktų atidarymą su Lietuva ir Latvija. Šie punktai veiks lapkričio 1 ir 2 dienomis — Visų šventųjų dieną ir Mirusiųjų atminimo dieną.

Pasienio kontrolės punktai Lietuvos pasienyje su Baltarusija tradiciškai laikomi labiausiai apkrautais. Iš viso jų yra penki: "Medininkai" ("Kamennyj Log"), "Lavoriškės" ("Kotlovka"), "Šumskas" ("Loša"), "Šalčininkai" ("Beniakonys"), "Raigardas" ("Privalka"). Baltarusijos muitinės komitetas pažymėjo, kad taip yra dėl vairuotojų noro taupyti degalus.

23
Tegai:
Baltarusija, Lietuva
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (280)
Dar šia tema
Autobuso vairuotojai bandė įvežti į Lietuvą beveik 50 tūkst. cigarečių
Ką daryti užsienyje netekus paso
Lietuva ir Baltarusija aptarė, kaip išspręsti eilių pasienyje problemą