Žiurkė, archyvinė nuotrauka

Nauji 2020-ieji: ko tikėtis Baltosios Žiurkės metų

15501
(atnaujinta 16:43 2019.12.10)
Artėjantys 2020-ieji nauji metai, kuriuos "globos" Baltoji Žiurkė, žada sėkmę visiems, kurie sąžiningai sieks savo tikslų

Priešaky nauji 2020-ieji metai, žmonija ruošiasi žengti į kitą istorinį periodą. Rytų kalendoriaus horizonte Baltoji Žiurkė nukels nuo pjedestalo Kiaulę ir pradės naują dvylikos metų astrologinį ciklą.

Pasaulyje manoma, kad tolimesnė visos civilizacijos plėtros strategija priklausys nuo to, kaip šis ciklas prasidės.

Mums, kaip ir anksčiau, rūpi klausimai, susiję su ateitimi. Kas bus 2020 metais ir ką mums žada Baltoji Žiurkė?

Baltojo metalo Žiurkė 2020

Žiurkė yra pirmasis Kinijos horoskopo gyvūnas. Būtent ji laikoma gerbiamiausiu ženklu. Metų Totemas pasižymi aukštu intelektu ir intuicija. Žiurkė yra puikus taktikas ir strategas, todėl slaptas ir gudrus gyvūnas sėkmingai susidoroja su bet kokiomis gyvenimo problemomis.

Pastebėtina, kad pagal kinų kalendorių, nauji 2020 metai prasidės ne sausio 1 dieną, o per antrą jaunatį po žiemos saulėgrįžos. Baltoji Žiurkė perims valdžią 2020 metų sausio 25 dieną ir "viešpataus" iki 2021 metų vasario 11 dienos.

Астрология, гороскоп, архивное фото
© CC0 / Pixabay
2020 metų elementas yra metalas, o spalva — balta. Metalas yra patvari medžiaga, įkūnijanti atkaklumą, kovą, jėgą, kietumą, ryžtą. Tokiai Žiurkei būdinga kova už teisingumą ir nepalaužiamas charakteris

2020 metų elementas yra metalas, o spalva — balta. Metalas yra patvari medžiaga, įkūnijanti atkaklumą, kovą, jėgą, kietumą, ryžtą. Tokiai Žiurkei būdinga kova už teisingumą ir nepalaužiamas charakteris.

Balta spalva simbolizuoja grynumą, išmintį, nuoširdumą, gerus ketinimus ir tobulumą.

Metų simbolis padės tiems, kurie tikslų siekia sąžiningais būdais, saugo aplinkinį pasaulį ir gerbia žmones. Tų, kas nesąžiningai bando pasiekti savo tikslus, laukia nesėkmės ir nusivylimai.

Kokie bus 2020-ieji metai

Kinijos horoskopas tikina, kad Žiurkės metų ir metalo elementų derinys atneš sėkmę tikslingiems ir ambicingiems žmonėms.

Tiems, kurie siekia praturtėti ir užimti aukštas pareigas visuomenėje, Žiurkė padės pasiekti norimą rezultatą, su sąlyga, kad asmuo yra pasirengęs visiškai atsiduoti siekiamam tikslui.

Žiurkė padeda žmonėms tapti toliaregiškesniems, o metalas — kantriems.

Žiurkė turi puikią atmintį, gebančią užfiksuoti smulkiausias detales ir reikiamu metu iš pasąmonės gelmių išgauti svarbią informaciją. Ji visada kupina energijos, gali vienu metu suderinti kelis dalykus ir reikalauja ne mažiau kruopštumo iš kitų.

Su Žiurke beprasmiška ginčytis ar bandyti ją įtikinti. Žiurkė labai subtiliai gina savo požiūrį ir kartais gali provokuoti kitų žmonių egoizmo pasireiškimą. Štai kodėl naujaisiais metais svarbu visais būdais kovoti su šia savybe ir stengtis kuo daugiau padėti kitiems.

Kadangi Žiurkė yra meilės ir dėmesio simbolis, patartina 2020 metais santykius užmegzti remiantis abipusiu pasitikėjimu. Be to, šiam gyvūnui-talismanui nepatinka, kai žmonės kažką slepia vienas nuo kito.

Lai sąžiningumas tampa prioritetu, tada ir naujai įsiplieskusi meilė bus laiminga ir ilgalaikė. Bet kadangi metalo elementas daro kitus šaltesnius ir mažiau bendraujančius, santykiai vystysis labai lėtai.

Sveikatos srityje 2020 metai žada visus nudžiuginti. Ekspertai rekomenduoja būti kiek įmanoma aktyvesniems, sportuoti ir išeiti iš savo komforto zonos. Tai pagerins nuotaiką ir savijautą.

Kaip švęsti Naujuosius 2020 metus

Nepaisant to, kad Žiurkė visas vertybes traukia į urvą, ji yra pragmatiška ir netoleruos įvairių šiukšlių ir nereikalingų daiktų namuose. Kapitalinis apsitvarkymas būste prieš Naujuosius metus taps privalomas. Būtina iš anksto išmesti visas šiukšles ir išplauti langus, pro kuriuos į namus patenka šviesa.

Kadangi žiurkėms patinka jaukūs "lizdai", Naujųjų metų šventę geriausia praleisti namuose su visa šeima. Kita vertus, žiurkė yra bandos gyvūnas, netoleruoja nuobodulio, todėl ir triukšmingos kompanijos bus ne pro šalį.

Пармезан и сыр Рокфор на выставке Riga food, архивное фото
© Sputnik / Sergey Melkonov
Privalomas atributas — įvairių rūšių sūris. "Mozzarella", "Gorgonzola", "Camembert", "Parmesan" taps magiškais burtais, kad pritrauktų Žiurkę

Kalbant apie spalvų gamą, reikėtų pažymėti, kad 2020 metų šeimininkė mėgsta ramias pagrindines spalvas: pilką, baltą, juodą. Tokia paletė gali būti naudojama su blizgančiais audiniais tiek Naujųjų Metų interjerui, tiek savo įvaizdžiui kurti.

Apgalvotą stilių ir griežtus kontūrus turėtų papildyti ryškūs aksesuarai: metaliniai pakabukai, ryškūs auskarai, blizgančios sagės.

Jei norite daugiau spalvų, pirmenybę teikite pastelinėms spalvoms, prislopintoms spalvoms ir ramaus interjero dizainui, darykite ryškius detalių akcentus.

Galite drąsiai naudoti natūralias medžiagas, juo labiau, kad jos dabar yra populiarios. Taip pabrėšite pagarbą gamtai. Šis mažas gyvūnas tai tikrai įvertins.

Šventiniams patiekalams — ypatingi reikalavimai. Ne paslaptis, kad visi graužikai yra visaėdžiai, turintys gerą apetitą, jie mėgsta nuolat ką nors kramtyti. Štai kodėl šventinis stalas turėtų būti gausus, įvairus, bet be egzotikos. Pakaks paprastų patiekalų.

Privalomas atributas — įvairių rūšių sūris. "Mozzarella", "Gorgonzola", "Camembert", "Parmesan" taps magiškais burtais, kad pritrauktų Žiurkę.

Keliamieji 2020 metai

Nauji 2020-ieji metai bus keliamieji, tai yra, kalendoriuje pasirodys papildoma 366-oji diena (vasario 29-oji). Verta paminėti, kad keliamieji metai nėra nuosprendis, o greičiau taisyklės išimtis! Visiškai be reikalo iš jų tikimasi begalės rūpesčių, nelaimių ir gyvenimo pusiausvyros praradimo. Viskas bus priešingai.

Kadangi 2020 metai yra Metalinės Žiurkės metai, astrologai jau pareiškė, kad metalas yra šarvai, kurie padės atlaikyti visus galimus pavojus.

Svarbu suprasti, kad nenuspėjami įvykiai, kurių niekas nesitiki, gali kilti keliamaisiais metais.

Galbūt "pelės šurmulio" ir nepavyks išvengti, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad reikia sėdėti ir laukti mirtinų "uraganų". Priešingai, tokiais metais nevalia būti pasyviam, būtinas aktyvumas visose gyvenimo srityse. Reikia nuolat galvoti, kaip ištraukti sūrį iš pelėkautų dar iki tol, kol jie užsisklęs.

Astrologai prognozuoja, kad 2020-ieji bus tinkamiausias laikas vedyboms ir vaikų gimimui, o baltas pelės kailiukas "padengs" savo švara visas abejones ir nesėkmes.

15501
Tegai:
horoskopas, sėkmė, žiurkės
Šeima, archyvinė nuotrauka

Birželio 1 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 13:04 2020.05.31)
Meilė, darbas, verslas, bendravimas — rytoj viskas priklausys nuo permainingos nuotaikos, todėl reikaluose (ypač dėl pinigų) galimi nesusipratimai ir praradimai

Rytojus bus kupinas emocijų. Ir jums, ir kitiems kils pagunda elgtis neapdairiai, pasiduodant momentiniams impulsams. Žvaigždės pataria: nesielkite neapdairiai vadovaudamiesi savo jausmais, kitaip diena bus kupina prieštaravimų, užgaidų, konfliktų.

Avinas ( 03.21-04.20) Laikas bus sunkus. Pavydūs žmonės sukiš lazdas į ratus. Turite įrodyti visiems ir sau, kas yra teisus, o kas ne. Jūs jausitės prislėgtas ir užvaldytas. Geriau aiškiai išdėstyti savo poziciją.

Jautis (04.21-05.21) Laikotarpis duos ilgai lauktą rezultatą, jei išmoksite atsisakyti negatyvo ir nepasiduoti panikai. Jūs tapsite patrauklesni priešingai lyčiai. Mėnesio pradžios šūkis dabar — skubėk lėtai.

Dvyniai (05.22-06.21) Turėsite atkreipti ypatingą dėmesį į asmeninį gyvenimą, kuris gali pateikti netikėtumų, ir malonių, ir ne tokių. Dabar esate dėmesio centre, o aktyvi jūsų pozicija atneš daug sėkmės.

Vėžys (06.22-07.22) Galvok daugiau apie save, o ne apie kitus. Neapsunkinkite savo gyvenimo perdėdami reikalavimus. Nustokite kritikuoti save, geriau sugalvokite, kaip paskatinti. Birželį jūsų užduotis yra tapti geriausiu draugu su savimi.

Liūtas(07.23-08.23) Skirkite dėmesio šeimai. Kiekvienam jos nariui skirkite kuo daugiau laiko. Nuotaika šeimoje ateityje turės didelę įtaką. Taip pat nepamirškite, kad vasara prasidėjo, atėjo laikas praleisti daugiau laiko gamtoje.

Mergelė (08.24-09.22) Jūsų asmeninis gyvenimas sužibės ryškiomis spalvomis. Mylimasis jus pradžiugins, o jei jo nėra, tada tikėkitės malonaus susitikimo! Jei turite skolų, geriau jas sumokėti, nes gali kilti problemų.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šąi savaitę gebėsite išspręsti tiek savo, tiek kitų užduotis. Būkite draugiškesnis ir besišypsantis. Stenkitės pabūti vieni su savimi.

Skorpionas (10.23-11.21) Laukite kai kurių asmeninio gyvenimo pokyčių. Vieniši atstovai turi galimybę susirasti porą, o nesąžiningi atstovai turi galimybę ją prarasti. 

Šaulys (11.22-12.21) Laikas, kai jūs turite išmokti diplomatijos. Klausykite kitų, jūsų požiūris nėra vienintelis ir teisingiausias. Gali kilti ginčas su kolegomis ar šeimoje, tačiau nepersistenkite.

Ožiaragis (12.22 - 01.20) Jūsų emocinis pakilimas ir energija padės įeiti į daugiafunkcinį režimą ir sėkmingai išspręsti visus svarbius klausimus. Dabar jūs klojate saugios ateities pagrindus darbo vietoje ir net namuose.

Vandenis (01.21-02.19) Mėnesio pradžioje jus sups šiluma ir rūpestis. Pagaliau pagerės santykiai su artimaisiais. Galbūt norėsite ką nors pakeisti namuose, pridėsite jaukumo ir grožio. Pirkite gražias užuolaidas ar lempas.

Žuvys (02.20-03.20) Būkite pasirengę dėl to, kad turite išleisti pinigus kažkam svarbiam, pavyzdžiui, dovanai artimajam. Bet žvaigždės yra jūsų pusėje, pas jus atsiras papildomas darbas, o tai pagerins jūsų finansinę padėtį.

Tegai:
horoskopas
Keturratis, archyvinė nuotrauka

Gausios gamtosaugininkų, policijos ir miškininkų pajėgos penktadienį šalyje vykdė reidą

(atnaujinta 13:07 2020.05.31)
Reidas vyko Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės, Šalčininkų, Dubravos, Trakų ir Kretingos regioninių padalinių teritorijose

VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Penktadienį vykusiame bendrame Aplinkos apsaugos departamento, Valstybinių miškų urėdijos miškininkų, Policijos departamento ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbuotojų reide dalyvavo 18, o šeštadienį — 20 ekipažų, pranešė Lietuvos policijos departamentas.

Beveik visi pažeidėjai vairavo keturračius neturėdami tam teisės ar transporto priemonės dokumentų, vienas motociklo vairuotojas buvo nepilnametis. Taip pat vienam keturračio vairuotojui buvo skirta bauda už miško paklotės niokojimą.

Reidas vyko Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės, Šalčininkų, Dubravos, Trakų ir Kretingos regioninių padalinių teritorijose, kur, kaip informuoja policija, dažniausiai galingais keturračiais ar krosiniais motociklais vairuotojai niokoja valstybinius ir privačius miškus.

 

"Negalime pro pirštus žiūrėti į gamtos niokojimą, atvirkščiai — visi kartu turime ją tausoti. Šie pažeidėjai ir toliau bus mūsų akiratyje, aktyviai bendradarbiausime su socialiniais partneriais", — sakė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Pasak Valstybinių miškų urėdijos vadovo Valdo Kaubrės, pasivažinėjimai keturračiais tampa vis populiaresnis, tuo tarpu pastebima, jog vis daugiau keturračiais važinėjančių vairuotojų niokoja miško paklotę važiuodami per miškus, draustinių šlaitus ar net pažintinius takus.

"Prasidėjus keturračių sezonui pradedame stebėti miškus, tačiau šis bendras miškininkų, pareigūnų ir aplinkosaugininkų reidas — kol kas didžiausia prevencinė priemonė prieš keturračių motociklų vairuotojų vykdomus Kelių eismo taisyklių ir aplinkos apsaugos reikalavimų pažeidimus. Ateityje tokių reidų surengsime dar ne vieną", — sakė Kaubrė.

Nors reido metu buvo nustatyta ir pažeidėjų, tačiau didžioji dalis keturračių vairuotojų turėjo tvarkingus transporto priemonių dokumentus ir teisę jas vairuoti.

Policijoje priminė, kad keturračiais galima važiuoti tais pačiais keliais, kaip ir kitoms motorinėms transporto priemonėms. Tai reiškia — draudžiama važinėti bekele ir natūralia miško paklote.

Tegai:
gamtai padarytą žala, keturračiai, policija
Vyras prie kompiuterio, archyvinė nuotrauka

Ekspertas papasakojo, kaip apsaugoti asmeninius duomenis per konferenciją "Zoom"

(atnaujinta 10:32 2020.05.31)
Norint išsaugoti asmeninius duomenis naudodamiesi "Zoom" vaizdo konferencijomis, šią programą patartina atsisiųsti tik iš oficialios svetainės, o mobiliesiems telefonams naudoti "App Store" arba "Google Play"

VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Kad jūsų duomenys būtų saugūs, verta atsisiųsti "Zoom" tik iš patikrintų šaltinių, apsaugoti konferencijas slaptažodžiu ir atidžiai stebėti, kas pasakoma ir skelbiama skambučio metu, intelektualiojo rezervo direktorius ir partneris Pavelas Miasojedovas sakė agentūrai "Prime".

"Visų pirma, norėdami išsaugoti asmeninius duomenis naudodamiesi "Zoom" vaizdo konferencijomis, šią programą turėtumėte atsisiųsti tik iš oficialios svetainės, o mobiliesiems telefonams naudoti "App Store" arba "Google Play", — sakė jis.

"Antras žingsnis siekiant užtikrinti jūsų duomenų apsaugą yra naudoti patikimą, sudėtingą slaptažodį. Taip pat nebendraukite su visais saitais į konferenciją ar asmeniniu konferencijos identifikatoriumi (PMI) — žinodami šį slaptažodį pašaliniai asmenys gali prisijungti prie konferencijos", — pridūrė jis.

Tegai:
konferencija, kibernetinis saugumas
Dar šia tema
Kinijos URM JAV išvadino didžiausia "programišių imperija" pasaulyje
Geriau amerikietiškas. JAV paragino pasaulį atsisakyti "nepatikimo" "Huawei"