Saulėlydis, archyvinė nuotrauka

Lapkričio 9 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

42
(atnaujinta 20:32 2019.11.08)
Rytoj, lapkričio 9 dieną, žvaigždės skatins ryžtingiems veiksmams — parodę šias savybes pasieksite visko, ko tikitės

Nepraleiskite progos — dabar viskas jūsų rankose! Rytoj, lapkričio 9 dieną, žvaigždės skatins ryžtingiems veiksmams — parodę šias savybes pasieksite visko, ko tikitės. Štai kodėl šią dieną geriausia planuoti atsakingus reikalus ir derybas ne tik darbo, bet ir asmeninėje bei finansinėje srityse. Atminkite, kad šią dieną apginti savo poziciją, taip pat priimti svarbų sprendimą bus lengviau nei įprastai. Ir svarbiausia: visi šiandien priimti sprendimai bus konkretūs, praktiški ir daug žadantys.

Avinas (03 21–04 20). Rytoj daug kas pakryps jums reikalinga linkme ir ima spręstis jūsų naudai. Gera diena kelionėms, tvarkyti reikalus su aukštais, įtakingais asmenimis. Vakarą praleiskite su tais, kurie jums tiesiog brangūs. Galite sulaukti svečių.

Jautis (04 21–05 20). Palankus metas finansinėms problemoms spręsti, palanku skolintis ar imti kreditą. Tinka spręsti veiklos finansavimo klausimus, tvarkyti draudimo, paveldėjimo reikalus. Bus svarbus poilsis, pasistenkite gerai išsimiegoti.

Dvyniai (05 21–06 21). Tinkama diena ieškoti paramos, užmegzti bendradarbiavimą, pasirūpinti šeimos židiniu. Būkite atidesni, švelnesni savo porai. Pasistenkite, kad jūsų santykiai įeitų į ramias vėžes.

Vėžys (06 22–07 22). Rytoj pasinerkite į darbą, tai žada geras permainas. Gera diena pereiti į naują darbovietę ar pasirašyti naują darbo sutartį. Galite gauti puikių dalykinių pasiūlymų. Pravartu tvarkyti reikalus, susijusius su veikla užsienyje, tikrinti sveikatą, pradėti gydymą.

Отдых в Евпатории
© Sputnik / Алексей Павлишак
Gera diena pereiti į naują darbovietę ar pasirašyti naują darbo sutartį

Liūtas (07 23–08 22). Rytoj laukia geros žinios apie jūsų šeimos piniginius reikalus. Verta ne tik imtis sunkiai įveikiamų darbų. Naujoms romantiškoms pažintims užmegzti diena nelabai palanki. 

Mergelė (08 23–09 22). Rytoj dalykiniai susitikimai gali padėti karjerai. Nepersitempkite, daugiau laiko skirkite namams. Imkitės tik svarbiausių, būtiniausių darbų. Palanku užsiimti nekilnojamojo turto reikalais, spręsti investicijų problemas.

Svarstyklės (09 23–10 23). Geras laikas įvairiems susitikimams bei kelionėms. Prasminga aptarti naujas veiklos galimybes. Vakaras palankus eiti į svečius, galimos įdomios ir naudingos pažintys.

Skorpionas (10 24–11 22). Rytoj daugiau bendraukite, pirkite reikalingus daiktus. Gera diena spręsti finansines problemas, pasirašyti sandorius. Tai jėgų bei sveikatos atgavimo metas — teks labiau pasirūpinti savimi. Palanku pirkti namų interjero reikmenis.

Šaulys (11 23–12 21). Sutelkite jėgas svarbiam reikalui. Tai puiki diena susitikimams su naujais žmonėmis. Palanki proga atkreipti į save jums patinkančio asmens dėmesį. 

Ožiaragis (12 22–01 19). Rytoj derėtų pataupyti jėgas. Patartina daryti tik tai, kas teikia džiaugsmo. Būtent tuomet, kai numosite ranką į svarbų reikalą, palikdami jį likimo valiai, kas nors ims ir padarys tai, kas jums be galo svarbu. Geras metas darbo reikalams tvarkyti. 

Vandenis (01 20–02 18). Atėjo metas paprašyti įtakingų asmenų pagalbos bei užmegzti reikalingas pažintis. Tačiau nepatartina veltis į romantiškus nuotykius.

Žuvys (02 19–03 20). Rytoj pasijusite aukštai vertinami, gerbiami. Tai palanki diena prašyti to, kas jums priklauso. Geras laikas susitikti su  partneriais, kolegomis, vykti į komandiruotę. Būkite atidesni artimiesiems.

42
Tegai:
horoskopas
Koronaviruso testas, archyvinė nuotrauka

Praėjusią parą patvirtinta virš 30 naujų COVID-19 atvejų

Lietuvoje šiuo metu sergančių asmenų yra 588, pasveiko 1704

VILNIUS, rugpjūčio 15 — Sputnik. Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti trisdešimt keturi koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai, informuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Iš jų 13 — Kauno apskrityje, 4 — Klaipėdos apskrityje, 1 — Panevėžio apskrityje, 2 — Šiaulių apskrityje, 3 — Tauragės apskrityje ir 11 — Vilniaus apskrityje. 4 atvejai yra įvežtiniai iš Rusijos, Anglijos, Lenkijos, Nyderlandų.

Kauno apskrityje užsikrėtė ne tik kauniečiai

Nemažai susijusių atvejų buvo nustatyta tiriant protrūkį UAB "Nuo sutemų iki aušros" — Adform kiemelis. Iki vakar dienos su šiuo protrūkiu siejama  net 11 atvejų. Vakar gauta informacija apie 2 užsikrėtusius UAB "Nuo sutemų iki aušros" darbuotojus, 1 samdomą darbuotoją bei 5 užsikrėtusius lankytojus, iš jų vienas vilnietis ir du šiauliečiai.

Klaipėdos apskrityje vakar nustatyti 4 atvejai

Vieno užsikrėtusiųjų infekcijos šaltinis nėra žinomas, toliau vykdoma epidemiologinė diagnostika.

Kitas asmuo galimai užsikrėtė Nyderlandų Karalystėje nuo bendradarbio. Kiti du atvejai turėjo kontaktą su patvirtintais atvejais.

Tauragės apskrityje 3 nauji atvejai

Vienas asmuo, kuriam nustatyta koronavirusinė infekcija, turėjo sąlytį su sergančiu šeimos nariu. Kaip užsikrėtė kiti 2 dar aiškinamasi, tikslinami maršrutai.

Atvejis Panevėžio apskrityje

Užsikrėtęs asmuo simptomų nejautė, tyrėsi profilaktiškai, nes turėjo sąlytį su COVID-19 infekcija sergančia dukra.

Į Šiaulius atsivežė infekciją iš Kauno

Užsikrėtę šiauliečiai dalyvavo renginyje Kaune. Susirgimo atvejai siejami su jau aprašytu UAB "Nuo sutemų iki aušros" — Adform kiemelis protrūkiu.

Nauji atvejai Vilniaus apskrityje

Per vakarykščią parą Vilniaus apskrityje patvirtinta 11 naujų atvejų, 3 iš jų įvežtiniai. Daugumos nustatytų atvejų epidemiologiniai tyrimai dar tęsiami.

Vakar nustatytas dar vienas atvejis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro darbuotojui. Su meno atstovų protrūkiu jau siejama 19 atvejų.

Vilniaus apskrityje vakar nustatytas ir šeiminis protrūkis. Užsikrėtęs asmuo su kolegomis (apie 40 asmenų) šventė vasaros šventę.

Lietuvoje iš viso patvirtintų koronaviruso atvejų konkretiems žmonėms — 2386, šiuo metu sergančių asmenų yra 588, pasveiko 1704.

Visais tiriamais atvejais nustatyti sąlytį turėję asmenys, jiems nurodyta izoliuotis 14 dienų.

Privalomo kaukių dėvėjimo režimas
© Sputnik /
Privalomo kaukių dėvėjimo režimas
Tegai:
Lietuva, koronavirusas, COVID-19
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Eismo įvykis, archyvinė nuotrauka

Radviliškio rajone du automobiliai mirtinai sužalojo moterį

Pranešama, kad velionė ėjo važiuojamąja kelio dalimi, jos tapatybė nustatoma. Renkama išsami informacija apie įvykį

VILNIUS, rugpjūčio 15 — Sputnik. Penktadienį vakare Radviliškio rajone du automobiliai partrenkė ir mirtinai sužalojo pėsčiąją, pranešama policijos įvykių suvestinėje.

Pranešama, kad incidentas įvyko rugpjūčio 14 dieną apie 23:10 Januškonių kaime, 79-ame kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva kilometre.

Automobilis "Audi A6", vairuojamas vyro (g. 1988 m.), ir kitas nenustatytos markės automobilis, partrenkė ir mirtinai sužalojo važiuojamąja kelio dalimi ėjusią nenustatytos tapatybės moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas.

Tegai:
mirtis, eismo įvykiai, Radviliškio rajonas