Vilnius, archyvinė nuotrauka

Politologas: Lietuva priešinasi Rusijai su fanatišku užsispyrimu

46
(atnaujinta 21:15 2019.11.19)
Ši padėtis turėtų būti savaime suprantama, nes ES politikos vektorius gali pasikeisti, o kartu su juo ir Vilniaus veiksmai, mano politologas Jurijus Svetovas

VILNIUS, lapkričio 19 — Sputnik. Lietuva seka visos Europos tendencija Ukrainos klausimu, tačiau jei krypties vektorius pasikeis, tai Vilnius paklusniai vykdys naujus nurodymus, sakė politologas Jurijus Svetovas interviu Sputnik Lietuva.

"Lietuva visada pasireiškė kaip šalis, kuri neigiamai vertina Rusiją. <...> Lietuvos politikai nori būti išklausyti, pasireiškia. Ankstesnė Lietuvos prezidentė taip pat išsiskyrė savo fanatišku užsispyrimu Rusijos atžvilgiu, kurioje ji gavo aukštąjį išsilavinimą ir neblogą darbą. Tai reikia ramiai priimti — tai duotybė", — sakė jis.

Anksčiau "Sputnik Lietuva" pranešė, kad viešėdamas Kijeve Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pareiškė, kad didelis respublikos uždavinys — Europos suvienijimas Ukrainos klausimu. Jis išreiškė paramą kaimyninei šaliai Europos integracijos kelyje ir pažadėjo iškelti Ukrainos klausimą tarptautinėje arenoje, turėdamas omenyje konflikto Donbase sprendimą.

46
Tegai:
Lietuva, Rusija, Ukraina
Dar šia tema
Ukraina NATO sudėtyje — kelias į tikrą karą su Rusija, pareiškė Stivenas Koenas
Rusijos ambasada Estijoje patarė vietiniam deputatui "išlipti iš tanko"
Apsikeitimu žvalgais su Rusija buvo suinteresuotos visos šalys, pareiškė Žukas