Kalėdų eglutė, archyvinė nuotrauka

Lietuvoje pradedama prekiauti Kalėdų eglutėmis

(atnaujinta 11:27 2019.11.28)
Valstybinių miškų urėdija taip pat paskelbė kalėdinių eglučių kainų sąrašą: kainos svyruoja nuo 2 iki 100 eurų

VILNIUS, lapkričio 28 — Sputnik. Valstybinių miškų urėdija pradeda prekybą Kalėdų medeliais, rašoma pranešime spaudai.

Įmonės regioninių padalinių teritorijose, beveik 120 vietų visoje Lietuvoje, gyventojai jau gali įsigyti eglučių iš miško, dekoratyvinių eglučių vazonuose, taip pat eglučių ar pušų šakų.

Šiais metais Kalėdų medelių kainos panašios kaip ir pernai: paprastosios eglutės iš miško, priklausomai nuo rūšies ir dydžio (nuo 0,5 m iki 4 m ir aukštesnės), kainuoja nuo 2 iki 35 eurų, užaugintos plantacijose — nuo 5 iki 40 eurų. Plantacijose užaugintų sidabrinių eglučių kaina yra nuo 10 iki 100 eurų.

"Tradicinės mūsų akcijos "Parsinešk Kalėdas į savo namus", kuri šiais metais vyks gruodžio 19 dieną, metu, vėl nemokamai dalinsime ne tik eglės šakas, bet ir kankorėžius. Praėjusiais metais buvo išdalinta daugiau nei 100 tūkst. eglišakių — tai rodo, kad ši akcija gyventojų yra laukiama", — sakė Valstybinių miškų urėdijos direktorius Valdas Kaubrė.

Gyventojai, norintys namus šventėms pasipuošti eglės šaka, pasigaminti Kalėdų puokštę ar nusipinti Kalėdų vainiką, gali įsigyti eglių ar pušų šakų, kurių kaina svyruoja nuo 0,5 iki 1,5 euro.

Tegai:
Kalėdų eglutė
Temos:
Linksmų Kalėdų! (174)
Dar šia tema
Sputnik Kalėdų eglutė Maskvoje kalba apie Naujųjų metų naujienas 33 kalbomis
Kalėdų eglės įžiebimo šventės metu numatomi viešojo transporto eismo pokyčiai
Kalėdų eglutė į Baltuosius rūmus pristatyta arklio traukiamu vežimu — video