Policijos pareigūnas, archyvinė nuotrauka

Policija daugiau dėmesio skirs prekybos centrams

(atnaujinta 23:05 2019.12.04)
Policijos generalinis komisaras su prekybos centro vadovais aptarė informacijos keitimosi aktualumą ekstremaliųjų situacijų metu

VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Šiandien policijos generalinis komisaras Renatas Požėla susitiko su vieno iš didžiųjų sostinės prekybos centrų vadovais, rašoma Lietuvos policijos pranešime.

Susitikimą inspiravo šių metų lapkričio viduryje įvykęs incidentas, kai prekybos centro prieigose buvo aptiktas Antrojo pasaulinio karo laikų sprogmuo, dėl to teko evakuoti prekybos centro lankytojus ir darbuotojus. 

Policija, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Policijos generalinis komisaras su prekybos centro vadovais aptarė informacijos keitimosi aktualumą ekstremaliųjų situacijų metu.

Sostinės prekybos centro vadovai su policijos generaliniu komisaru aptarė ir daugiau aktualių problemų. Kaip antai netoleruotiną nepilnamečių elgesį prekybos centruose. Pasak jų atstovų, vis dažnesni atvejai, kai besijaučiantys nebaudžiami paaugliai priekabiauja prie lankytojų, pastarieji dėl to skundžiasi centro darbuotojams, nukenčia įstaigos reputacija.

Dar viena problema — šonaslydžio mėgėjai (vadinamieji "drifteriai") prekybos centrų parkavimo aikštelėse.

Policijos vadovybė pataria pastebėjus tokius pavojingus vairuotojo manevrus užfiksuoti vaizdo fiksavimo priemonėmis ir registruoti pranešimą kartu su pridedama filmuota medžiaga portale https://www.epolicija.lt

Policijos generalinis komisaras atkreipia dėmesį, kad prekybos centrų atstovai, nepajėgiantys vieni išspręsti su saugumu susijusios problemos, visada gali kreiptis pagalbos į policijos pareigūnus, nes kartu greičiau randamas geriausias sprendimas.

Tegai:
prekybos centras, policija
Dar šia tema
Lietuvoje paauglys į policiją metė petardą
Vilniuje policija sustabdė girtą kariškį
Policija parodė vogto automobilio gaudynes Šeduvoje: nepadėjo net "ežys"