Vilniaus oro uoste atidaryta lėktuvų stebėjimo aikštelė

Vilniaus oro uoste atidaryta lėktuvų stebėjimo aikštelė

(atnaujinta 12:40 2019.12.11)
Lėktuvų stebėjimo aikštelė specialiai pritaikyta fotografų poreikiams, joje įrengta pastogė, suoliukai, kitais metais šalia atsiras vaikų žaidimų aikštelė

VILNIUS, gruodžio 11 — Sputnik. Vilniaus oro uosto teritorijoje atidaryta pirmoji šalyje orlaivių stebėjimo  aikštelė, praneša sostinės savivaldybės spaudos tarnyba.

"Visame pasaulyje aviacijos srautai auga, didėja ir keleivių, ir skrydžių skaičiai. Džiaugiamės, kad nuo šiol visus aviacijos entuziastus, mėgėjus ar smalsuolius galėsime priimti geriausiai į orlaivius vaizdą atveriančioje Vilniaus vietoje", – sako Vilniaus oro uosto vadovas Dainius Čiuplys.

Aikštelė yra sudaryta iš dviejų dalių: antžeminės ir pakeltos, kuri specialiai pritaikyta fotografų poreikiams, tačiau tinka ir tiesiog orlaivių stebėjimui. Aikštelėje įrengta pastogė, suoliukai, greta aikštelės įrengtos automobilio stovėjimo vietos. Kitais metais šalia taip pat atsiras ir vaikų žaidimų aikštelė.

Aikštelė veiks visą parą ir bus atvira visiems. Saugą joje užtikrins Vilniaus oro uosto ir policijos pareigūnai.

Kitų metų pradžioje aikštelėje pradės veikti ir informaciniai stendai, kuriuose bus pateikiama informacija apie dažniausiai oro uoste matomus orlaivius, naudojamą techniką, bus rodomas ir bendras teritorijos planas.

Площадка для наблюдения за самолетами в Вильнюсе
© Photo : Vilnius
Lėktuvų stebėjimo aikštelė Vilniaus oro uoste
Tegai:
Vilnius, oro uostas
Dar šia tema
Nufilmuota, kaip Lietuvos oro uostuose valomas sniegas
Vilniaus oro uoste vyko pratybos, kurių metu mokytasi suvaldyti Ebolos plitimą