Antrankiai, archyvinė nuotrauka

Panevėžyje pareigūnai sulaikė kanapių auginimu įtariamą kolegą

(atnaujinta 10:28 2019.12.12)
Antradienį buvo sulaikyti trys asmenys, kurie nelegaliai augino narkotines medžiagas, vienas iš jų — policijos pareigūnas

VILNIUS, gruodžio 12 — Sputnik. Panevėžyje policijos pareigūnai sulaikė kolegą, kuris įtariamas neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti, praneša policijos spaudos tarnyba.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimo skyriaus pareigūnai, vadovaujami Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorų, padedant kitų padalinių pareigūnams, surado narkotikų laboratoriją — nelegaliai auginamas ir realizavimui ruošiamas narkotines medžiagas (kanapes) tam specialiai įrengtoje ir pritaikytoje bei apsaugotoje patalpoje.

Antradienį buvo sulaikyti trys asmenys, kurie įtariami neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas parduoti ar kitaip platinti.

Paaiškėjo, kad vienas iš įtariamųjų — jų kolega policijos pareigūnas. Visi trys įtariamieji buvo pristatyti į teismą, kur jiems skirta griežčiausia kardomoji priemonė — suėmimas. Tyrimas tęsiamas, įtariamųjų gali daugėti.

Tegai:
Panevėžys
Dar šia tema
Vilniuje rasta gyvenamojo namo apšaudymo pėdsakų
Vilniuje avarija, kurioje dalyvavo karys, lėmė dujų nuotėkį
Kaune vyras trims paaugliams grasino ginklu